Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Třeštík přidal intimní snímek s Radkou: Není jisté, zda je v osušce, či novém modelu

Radka Třeštíková a Tomáše Třeštík jsou stále přáteli.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem T. Třeštík, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Přátelství

Spisovatelka Radka Třeštíková (41) a Tomáš Třeštík (44) už sice nějakou dobu netvoří pár, ale zdá se, že přáteli zůstali. Třeštík to ostatně sám prozradil na Instagramu prostřednictvím fotografie, na níž je Radka jen v ručníku. Fotografii navíc sama okomentovala i moderátorka Eva Decastelo (44), která s Třeštíkem tvoří již nějakou dobu pár. 

O tom, že po rozvodu spolu mohou dva lidé zůstat přáteli, přesvědčili fanoušky fotograf Tomáš Třeštík a spisovatelka Radka Třeštíková. V roce 2021 se po deseti letech společného soužití a dvou dětech rozvedli. To ale neznamená, že je mezi nimi nevraživost, ba naopak.

Tomáš přidal na sociální sítě velmi intimní fotografii, na níž on leží na gauči, samozřejmě plně oblečen, a v pozadí sedí jen v ručníku jeho bývalá žena Radka, která se něčemu směje do telefonu. „Rozešli jsme se, ale stále jsme přátelé,“ napsal k fotografii. Fotografii okomentovala emotikonem tleskajících rukou také Eva Decastelo, nynější Tomášova partnerka. Otázkou zůstává, zda se Radka rozhodla jen vtipně provokovat po snůšce kritiky, kterou byla zahrnuta za model v Karlových Varech. 

Velká náklonnost

Eva Decastelo oznámila rozchod s manželem Reném Decastelo letos v červnu prostřednictvím Instagramu. „Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ napsala.

Web eXtra.cz následně jako první informoval, že Eva má nový vztah právě s fotografem Třeštíkem. Poznali se při práci a scházejí se i v soukromí, nejčastěji v partě. Ale náklonnost tam je velká a jde o něco víc," řekl pro eXtra.cz kamarád syna režisérky Heleny Třeštíkové.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy