Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Trest za podvod s filmem Lucie Vondráčkové: Poslali ji na úplné dno mezi spodinu!

Zdroj: Luna Studios
+ Dalších 23 fotografií
paskvil roku
Stálo to za tu ostudu? Když se minulý týden v kinech objevil nový snímek Lucie Vondráčkové (38) The Perfect Kiss, který produkce ohlašovala jako první film z anglicky mluvících zemí, v němž hraje hlavní roli Češka, Česko-Slovenská filmová databáze byla najednou zahlcena pětihvězdičkovými hodnoceními od hodně zvláštních uživatelů. Snahu o podvod teď firma potrestala a film má rázem místo 44 směšných 16 procent. A dostal se tak na úroveň nejhorších ostud v historii kinematografie!

Hodnocení na ČSFD začali přidávat lidé, kteří si určitě jen čirou náhodou založili profily buď letošního prvního srpna, nebo na předloňský Štědrý den. A všichni ve stejnou hodinu. Bylo jasné, že se tu kdosi snaží ovlivnit hodnocení filmu Toho se často dopouštějí samotní tvůrci filmů. Bylo to i v tomto případě, nebo ne? Můžeme jen doufat, že pachatele tohoto chování sama Lucie Vondráčková nezná a že jí jen udělali medvědí službu.

Vymazali vše!

Autorům filmové databáze to sice trvalo celý týden, ale nakonec zareagovali a všechna „cinknutá“ hodnocení vymazali. Paradoxně i to, které dal snímku vedoucí Lucčina fanklubu Petr Mráček, který snímek přitom skutečně s velkým předstihem viděl a musel mu připadat jako nejlepší na světě, neboť Lucii zbožňuje.

Film se po zásahu shůry rázem dostal mezi spodinu kinematografie.

Pád na dno

Lépe dopadly dokonce i takové skvosty jako snaha o čtyřprocentní kopii Prciček Another Gay Movie 2: divoká jízda (17 %), po jehož zhlédnutí chtěli i zarytí homosexuálové změnit orientaci, i čtvrtý Kameňák (17 %). Nový počin manželky Plekance za sebou daleko nechaly také všechny Babovřesky (jednička 23 %, dvojka 25 % a trojka 20 %) nebo titul Vraždící rajčata požírají Francii! (20 %).

Na stejné úrovni je třeba ostudná hovadina Luďka Soboty (75) Ještě větší blbec, než jsme doufali, ujeťárna Abraham Lincoln vs. Zombies nebo likvidátor inteligence diváků s názvem Žralok v Benátkách.

Chudák Pleky!

Lucie Vondráčková se ale může utěšovat tím, že existují i horší filmy. Třeba Krampolovo Waterloo po Česku (6 procent), Playgirls I a II s režisérkou Vondráčkové filmu Martinou Adamcovou (11 % a 7 %), třetí Byl jednou jeden polda (15 %) nebo Nedávné Decibely lásky s písničkami Michala Davida (14 %).

Smutek ale určitě musí prožívat Tomáš Plekanec Ten produkci nejspíš na popud Lucie půjčil 200 tisíc kanadských dolarů. Protože je ale film v těžkém minusu – do kin na něj za první čtyři dny přišlo v 29 kinech pouze pod 500 diváků (tedy zhruba 17 lidí na jeden promítací sál) - vypadá to, že pro filmaře bude oříšek mu peníze vrátit…

Související články

Další články