Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Trest pro bláznivého youtubera Freescoota je tu!

Tak tohle byla strašná sranda, podle chlapců.
Zdroj: youtube
Nedávno jsme vás informovali o bláznivém kousku youtubera Jakuba Smreka, známého pod přezdívkou Freescoot. Teď se bavil tím, že testoval, co všechno takový obyčejný batoh přežije. Vložil ho na kolejiště a celou akci si natočil. Opět tedy ohrozil plno lidí a trest ho nemine!

TN.cz dnes přineslo další zprávy o případu youtubera. Za strašnou srandu v podobě ohrožení lidí v jedoucím vlaku si už youtuber Freescoot nese vinu. Nejen že celý případ prošetřuje policie a Drážní úřad. Youtuber přišel o sponzora. Firma, která mu batoh k natáčení zapůjčila, s ním rozvázala spolupráci. Bude tohle už bláznivému vtipálkovi stačit, nebo se můžeme těšit na další šílenosti?

Přestože pro TV Twixx natáčel Freescoot spolu s kamarádem Dannym, vzal celou vinu na sebe a dušoval se, že Danny za nic nemůže. Důvodem, že vše nahrnul na svá bedra, bylo, že batoh do kolejiště vložil on a video bylo pořízeno na jeho přístroji.

Můžeme tedy říct, že se Freescootovi jeho „crash test batohu“ moc nevyplatil a ještě bude muset hodně vysvětlovat.

Související články

Další články