Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Třeskutě vtipné: Syn Evy Burešové vypadá úplně jako Milan Peroutka, je to náhoda?

Zdroj: Archiv Milan Peroutka / Archiv Eva Burešová / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Vejce vejci
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) sdílela fotografii svého milovaného syna Nathaniela. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat. Vždyť vypadá, jako by Milanu Peroutkovi z oka vypadl, divili se šokovaně.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová sdílela na svých sociálních sítích fotografii syna Nathaniela (3). Vypadá jako Milan Peroutka, divili se pobavení fanoušci. Podoba s hereckým kolegou je to sice čistě náhodná, ale pobaví. "Toto děťátko je šťastné," připsala k roztomilému snímku Eva. "Ještě aby nebylo, když má tebe," rozněžnily se fanynky. Eva Burešová synka porodila roku 2017, partner Michael Krásný (37) ji ale krátce poté opustil. Prý kvůli stresu a jiným prioritám. Krásná brunetka, která aktuálně září v seriálu Slunečná, tak na výchovu syna zůstala sama. Eva strávila celé noci v slzách, útěchu našla až v modlitbách. Je totiž věřící.

Nathaniel, pokřtěný jako Adam Salvatore, ale rozhodně netrpí, půvabná Eva jej totiž zahrnuje láskou od rána do večera, a navíc našla novou lásku. Známá herečka a zpěvačka teď totiž randí s kuchařem Přemkem Forejtem (33). Ten si s Nathánkem skvěle rozumí. S nekompromisním porotcem z MasterChefa se poprvé potkala v show Tvoje tvář má známý hlas, kde působila jako porotkyně. Láska na první pohled to sice nebyla a vztah začal pomaličku, herečce však začal Přemek imponovat nejen svou kulinářskou zručností, ale hlavně svým uměleckým cítěním. Málokdo by do kuchaře řekl, že umí hrát na kytaru a zpívat. Při účinkování ve Tváři měl sice trému, jinak je prý ale obrovsky společenský a vztahu s milovanou Evičkou si nesmírně váží.

Související články

Další články