Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Trenky po dědovi nebo boxerky aneb Co na vašeho chlapa práskne jeho spodní prádlo!

Co preferuje váš partner, trenky nebo slipy?
Zdroj: Profimedia.cz
Co nosí pod kalhotami váš milovaný? Dává přednost slipům, boxerkám, nebo vytahaným trenkám? To, jaké nosí oblečení, na něj práskne víc, než si myslíte. Proto než si s ním začnete, podívejte se mu do šuplíku se spodním prádlem a hned budete mít o jeho charakteru jasno.

Muži mají většinou oblíbený jeden druh spodního prádla a právě to na ně ledasco prozradí. Podle toho, jestli váš objev preferuje trenky, slipy nebo boxerky, poznáte, co je zač a jestli má cenu si s ním něco začínat. Neberte tedy jeho výběr spodního prádla na lehkou váhu.

Trenky

Pan drsňák. Sice se s ním budete cítit v bezpečí a budete ho vnímat jako opravdového chlapa, pokud ovšem toužíte po vztahu plném romantiky, nebude tento kandidát tou správnou volbou. Zajistit rodinný rozpočet sice dokáže, ale slovo, které vás pohladí, nečekejte.

Volné boxerky

Vítejte v dětském světě. Muž preferující toto spodní prádlo se do opravdového a dospělého života nepožene. Ve vztahu bude vyhledávat náhradní matku a on sám rozhodně nic nezařídí. Pokud tedy nechcete po zbytek svého života někoho vychovávat, ruce pryč.

Prodloužené boxerky

S boxerkami to není tak jednoduché, máme několik typů, a pokud vaše drahá polovička preferuje zrovna tyto, půjde o muže se smyslem pro zodpovědnost a rodinu. Právě tomuto muži se říká značka ideál a chtějí ho mít doma všechny ženy.

Slipy

Tak pokud jste v kalhotách našla slipy, dejte ruce pryč. Ty frčely za hlubokého totáče, a tak nepůjde o stylového chlápka. Jestli milujete sex, buďte si jistá, že tento pán ho k životu naprosto nepotřebuje, takže to nebude kandidát zrovna pro vás.

Chodí naostro

Pokud na vás okamžitě vykoukne pan penis, buďte si jistá, že jeho majitel rozhodně s ničím neztrácí čas a jde rovnou na věc. Proto si nemyslete, že vztah s ním bude plný věrnosti a promyšlených kroků.

Související články

Další články