Trenérka Chontel Duncan z Austrálie si posilování neodpustila ani pár týdnů před porodem. Je vidět, že byla stále v dobré kondici a bříško jí nebránilo v tom, aby posilovala i břišní svaly.

Kráska chtěla rodit přirozenou cestou, ale nastaly komplikace a dítě muselo ven císařským řezem. Jenže ten se také zkomplikoval právě kvůli jejím extrémně vypracovaným břišním svalům. Lékaři totiž měli problém s vyndáním miminka z břicha a Chontel byla pěkně vyděšená. Šlo to totiž mnohem hůř než u žen, které nemají břišní svaly tak vyvinuté.

„Strašně jsem plakala. Cítila jsem se hrozně a měla jsem pocit, že jsem všechny zklamala. Můj manžel mě ale uklidňoval,“ řekla. Naštěstí se jí narodil zdravý chlapeček Jeremiah.

„Trvalo jim hrozně dlouho, než se jim to podařilo. Byla jsem vyděšená. Moje břišní svaly mého chlapečka stlačovaly a blokovaly. Během operace jsem se totiž začala dávit a břišní svaly tak hodně pracovaly. Naštěstí všechno dobře dopadlo a narodil se nám náš krásný syn,“ popsala Chontel celý průběh císařského řezu.

Právě kvůli těmto komplikacím má trenérka jizvu na jiné straně než ostatní ženy, které rodí císařským řezem. "Mám ji víc napravo. Je hodně velká, ale to není důležité. Hlavně že to všechno dopadlo dobře. Moc bych si přála mít ještě další tři děti. Ale teď udělám všechno pro to, abych mohla rodit přirozeně,“ doufá Chontel, která plánuje, že při dalším těhotenství už nebude tolik cvičit břišní svaly.