Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Trenér z Trutnova dostal 2 roky za zneužívání chlapců. Říkal, že jen masíruje

Zdroj: profimedia.cz
deviant v akci
Dvacetiletý trenér florbalu jde do vězení na dva roky za to, že ve sportovním kroužku pohlavně zneužil tři děti. Tvrdil jim, že masáž análního otvoru jim pomůže po fyzické stránce. Muži z Trutnova původně hrozilo až deset let za mřížemi.

Podle rozsudku dvacetiletý Jakub D. zneužil tři nezletilé chlapce. Nabízel jim masáže análního otvoru a zaváděl jim čípek. Masáže v některých případech končily análním sexem.

Podle informací ze sociální sítě zneužívání nahlásil třináctiletý chlapec. „Jsem na něj neskutečně pyšná! A soucítím se všemi ostatními a těch, co nevědí, je mi moc líto,“ napsala v diskuzi chlapcova matka. Ke zneužívání docházelo od loňského prosince do letošního února.

Někteří rodiče na sociální sítě napsali, že o problému s trenérem vůbec nevěděli. Informace o zneužívání se prý k rodičům dostaly pozdě.

Okresní soud v Trutnově navíc trenérovi malých florbalistů nařídil ochranné psychiatrické a sexuologické léčení ústavní formou. Muž má na deset let zakázáno pracovat s mládeží.

Mohlo by vás zajímat

Další články