Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Trenér Růžička se stal potřetí otcem. Pochlubil se rozkošnou dcerou Lejlou

Trenér Růžička se stal potřetí otcem. Pochlubil se rozkošnou dcerou Lejlou
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Trenér Vladimír Růžička se dnes stal potřetí otcem, manželka Marie mu dnes ráno přivedla na svět dcerku Lejlu. Nadšený a hrdý otec se okamžitě pochlubil fotkou a je vidět, že září štěstím.

Dnes v ranních hodinách se stal trenér Vladimír Růžička šťastným otcem. Jeho manželka Marie mu přivedla na svět rozkošnou dcerku, kterou pojmenovali Lejla. Vladimír se stal otcem už dříve, první je jeho prvorozená dcera Eva a poté přišel na svět i Vladimír Růžička mladší.

Když se poprvé ukázalo, že Mária je novou partnerkou Vladimíra Růžičky, tak všichni zůstali v šoku. Růžička začal randit brzy po skonu své manželky a vybral si někoho velmi výrazného. Mária tancovala v Německu u tyče, měla otřesně vysolárkovanou pleť a šílené čočky. Vypadala jako ufoun.

Růžičkovi mnozí moralisté vyčítali, že s Maruškou začal randit v době, kdy ještě žila jeho manželka Eva (†53). V tuto chvíli je to ale zcela jedno. Důležité je, že je po boku své nové lásky šťastný a že klan Růžičků se bude dále rozrůstat. Dcerka se narodila zdravá a krásná. A redakce eXtra.cz velmi gratuluje!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy