Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Trendy barvení roku 2020: Buďte v centru pozornosti

Trendy barvení roku 2020: Buďte v centru pozornosti
Zdroj: LaMakeUp z.o.o.
Trendy 2020
Vlasy jsou hlavní ozdobou a hrdostí každé dívky. Je velmi důležité, aby vždy vypadaly zdravě a upraveně. Nedílnou součástí elegantního vzhledu vlasů je samozřejmě nejmódnější barva, která zohledňuje nejnovější horké trendy. V roce 2020 připravili stylisté mnoho zajímavých a originálních nápadů na barvení, které ohromí i ty nejnáročnější krásky.

V moderním barvení se nepoužívá pouze jedna barva na vlasy, někdy to může být velké množství odstínů, které musí mistr použít, aby dosáhl perfektního výsledku požadovaného klientem. Plynulé prolínání odstínů, zesvětlené konečky nebo ztmavené kořeny jsou trendy barvení vlasů s přirozeným efektem.

Zároveň jsou mezi aktuálními barvami vlasů jasné varianty, které okamžitě přitahují pozornost. Například duhové barvení s použitím téměř všech odstínů duhy. Nejmódnější nyní jsou růžové, modré, tyrkysové, fialové, pastelové odstíny a jasné neonové barvy. Můžete toto barvení vytvořit pomocí techniky “glitch”, která v poslední době získává velkou popularitu.

Pokud ale nejste připraveni na radikální proměnu, obarvte jednotlivé prameny nebo končeky do jednoho nebo několika duhových odstínů. Také věnujte pozornost zajímavému a módnímu kontrastnímu barvení, ve kterém se používají dvě barvy, nejčastěji se jedná o tmavé kořínky a světlé konečky.

Pokud dáváte přednost teplým odstínům, všimněte si módního odstínu crème brûlée, který kombinuje karamelové a krémové tóny. Jemná medová a jahodová blond je také hitem léta 2020. Máte rádi chladné tóny? Pak je pro vás vhodná platinová blond se stříbrným nádechem. Opálový trend je další skvělou možností, jak experimentovat s barvou vlasů. Stejně jako modrá a fialová blond s tmavými kořínky a světlejšími prameny.

Pokud chcete rychle a jednoduše obnovit svůj obvyklý vzhled s tmavými vlasy, zkuste zdůraznit prameny kolem tváře. Vyberte si pro ně odstín o něco světlejší než vaše barva vlasů. Je to jednodušší verze trendy dvoubarevného barvení. Tato technika je vhodná pro jakoukoliv délku vlasů a všechny účesy. Při tomto barvení se doporučuje nosit volně rozpuštěné vlasy, aby bylo zesvětlené prameny vidět z dálky. Takové prameny jsou nejen super aktuální, ale navíc vizuálně zvýrazní lícní kosti, zdůrazní ovál obličeje a dodají večernímu looku lehkou nedbalost.

Související články

Další články