Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Trendy a novinky letošního podzimu. Co byste měli vyzkoušet?

Trendy a novinky letošního podzimu. Co byste měli vyzkoušet?
Zdroj: Pixabay
Novinky a trendy

Možná jste se přes léto sotva stihli doma otočit, abyste stihli všechna prázdninová dobrodružství. A možná vám tak nezbyl čas něco pěkného si koupit, objevit novou zajímavou vychytávku nebo ochutnat něco, co jste zatím neměli možnost vyzkoušet.


Teď se ale počasí postupně horší a přestože na procházku nebo výlet teploty ještě stačí, přes zimu venku tolik nebudeme. A tak je čas zkoušet novinky. Dejte si dobrý drink, pořiďte nějakou novinku ze světa elektroniky či si pořiďte zajímavé čtení, které vás poučí.

Prvotřídní technologie pro každý den

Péče o sebe samé není už dávno výsadou žen, naopak, každý muž by měl přijít na pracovní jednání stoprocentně sebejistý. A k tomu může dopomoci dokonalé oholení. Nový luxusní holicí strojek Panasonic ES-LV6Q má pět břitů broušených japonskou nanotechnologií a novou flexibilní hlavu Multi-Flex 5D hladce oholí namokro i nasucho tváře všech tvarů. Snímač holení navíc rozpozná hustotu vousů a přizpůsobí rychlost motoru, aby si efektivně poradil s hustými vousy a chránili pokožku při holení těch jemných.

Bublinky z podhradí

Chystáte se ještě na výlet? Co třeba prozkoumat zříceninu hradu Radyně, jednu z dominant Plzeňského kraje? Právě po ní je pojmenovaný jeden z českých nejdéle vyráběných sektů – Chateau Radyně. Rodí se ve vinařství Bohemia Sekt ve Starém Plzenci pod hradem Radyně a je jedním z vůbec nejsušších sektů u nás. Ocení ho zejména pokročilejší milovníci bublinek, které lákají velmi suchá šumivá vína. Vzniká druhotným kvašením cuvée z Ryzlinku vlašského a Veltlínského zeleného tradiční metodou v lahvi.

Nahraďte máslo novinkou

Na chlebíčky k posezení u televize, na svačinu dítěti do školy, ale i na vaření. Nová Rama 100% rostlinná alternativa másla se dá používat stejně jako máslo. Díky vysokému obsahu tuku se hodí ke všem studeným i teplým úpravám, ať už jde o vaření, smažení či pečení. Skvěle chutná, ale navíc se i snadno roztírá. Rama 100% rostlinná alternativa másla je zkrátka výborná volba pro všechny, kteří chtějí omezit nebo vyloučit živočišné tuky a zároveň myslí na životní prostředí.

Jak se žije s Alzheimerem

Je to smutné, ale je to tak. Lidí, kteří onemocní Alzheimerem, je stále více. Knižní novinka Deník ze života s Alzheimerem zachycuje život rodiny, kterou právě tato choroba „navštívila.“ Autorka popisuje formou krátkých, často velmi osobních deníkových zápisků, celých deset let náročné péče o nemocnou maminku. Každou kapitolu v knize navíc doprovázejí odborné komentáře, v nichž experti z 12 oborů radí čtenářům, jak mají postupovat, pokud ve své rodině řeší péči o lidi s Alzheimerem nebo demencí.

Blahodárná síla darů přírody

V blahodárnou sílu darů přírody jako jsou med, ženšen, mandarinky nebo třeba kořen lékořice, věří obyvatelé korejského ostrova Jeju Island. Ten je plný tajemství přírody a krásy, díky své úrodné vulkanické půdě obohacené o vysoký podíl minerálů stal domovem pro mnoho z klíčových ingrediencí nové řady pleťové péče Korean Heritage značky KORIKA, kterou nabízí Notino. Třeba extrakt z medu Jeju Canola, tradiční suroviny z ostrova Jeju Island, je plný antioxidantů přispívajících ke zmírnění projevů akné, čištění pleti a jejímu vyhlazení. Extrakt ze šruchy zelné má efekt okamžitého zklidnění, komplex ovocných kyselin AHA-BHA-PHA sjednocuje tón pleti a dlouhodobě působí proti příčinám akné, čajovníkový olej má čistící a zklidňující účinky.

Související články

Další články