Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Třeba se k sobě vrátí! Jágr vidí krach manželství Vondráčkové a Plekance růžovými brýlemi!

Jágr promluvil o Vondráčkové a Plekancovi.
Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
Jeden z na český šoubyznys dlouhotrvajících vztahů skončil a zatím se stále pouze dohadujeme, proč se Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec (35) budou rozvádět. Za krachem vztahu mohl údajně stát někdo třetí. O svém bývalém hokejovém spoluhráči má ale jasno Jarda Jágr (46), podle něj není všem dnům konec a prý to třeba dá s Lucií ještě dohromady.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec už několik dní plní přední místa v českých novinách. Ke krachu manželství slavného párečku se už dokonce vyjádřil i Jaromír Jágr, který si nejspíš zrovna nasadil růžové brýle. Řekl totiž, že je možné, že to dají ještě dohromady!

„Já se k tomu nechci vyjadřovat a ani na to nemám právo. Je to každého věc. Mně se zdálo, že jako pár se k sobě Tomáš a Lucka Vondráčková hodí. Je to jejich rozhodnutí a věřím, že oba dva jsou rozumní. A nikdy nevíte, jak to dopadne. Přejme jim to nejlepší a možná se k sobě vrátí. Nebylo by to poprvé a ani naposledy," řekl Jágr deníku Blesk.

Slavný český hokejista byl navíc přímo u toho, když se dvojice začala dávat dohromady. „Abych to upřesnil, tak já jsem je neseznámil. Seznámili se na akci Jágr teamu. To, že se to jmenuje Jágr team a je tam jméno Jágr, neznamená, že jsem je dal dohromady já. Nepřivedl jsem Tomáše k Lucce a nedal jim ruce dohromady. Takhle to určitě nebylo. Ale pamatuji si na ten koncert, kdy Lucka zpívala a Tomáš seděl v první řadě," vysvětlil.

O příčinách pádu dlouhotrvajícího vztahu se zatím pouze spekuluje. Vyšlo najevo, že se Vondráčková měla často scházet s hercem Matějem Hádkem. Zda právě to byl impulz pro Plekance, aby podal žádost o rozvod, se ale neví.

Mohlo by vás zajímat

Další články