Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Travolta v slzách: Manželka hvězdy z Pomády Kelly Preston zemřela na zákeřnou nemoc

Travolta v slzách: Manželka hvězdy z Pomády Kelly Preston zemřela na zákeřnou nemoc
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
tragédie
Smutný osud potkal manželku legendárního herce Johna Travoltu (66). Jeho teprve 57letá žena Kelly Preston zemřela v neděli ráno. Poslední roky bojovala s jednou z nejzákeřnějších nemocí a bohužel jí podlehla. Po sobě zanechala manžela Johna a dvě děti - dceru Ellu a syna Benjamina.

Rakovina může udeřit kdykoliv, kohokoliv a ne vždy má šťastný konec. Dvouletý boj s rakovinou prsu prohrála manželka legendárního herce z Pulp Fiction nebo Pomády Johna Travolty Se zákeřnou nemocí se Kelly Preston rvala opravdu statečně, ale v neděli ráno ve svých 57 letech zemřela.

S rakovinou bojovala statečně

"Měla jasnou, krásnou a milující duši. Starala se o všechny ostatní a přivedla k životu všechno, čeho se dotkla," uvedl rodinný blízký pro magazín People s prosbou, aby Travoltovi a dětem nechali chvíli klid, aby mohli uctít její památku a vyrovnat se se ztrátou. Letos v září by John se svou ženou oslavili 29. výročí svatby.

Kelly Preston po sobě zanechala manžela Johna a jejich děti. Dceru Ellu, které je dnes dvacet let, a devítiletého Benjamina. Před 11 lety manželé přišli o 16letého syna Jetta, což byla opravdu velká ztráta. "S těžkým srdcem vám chci oznámit, že má nádherná žena Kelly prohrála dvouletý boj s rakovinou prsu. Rvala se statečně a byla obklopena láskou a podporou," sdělil Travolta na sítích.

Poděkování zdravotníkům, přátelům a blízkým

V příspěvku navíc napsal poděkování všem doktorům a sestrám, kteří se Kelly věnovali po celý její boj s rakovinou. Poděkoval také i jejím přátelům a blízkým, kteří jí byli po boku. "Kellyina láska a život nebudou nikdy zapomenuty," doplnil Travolta.

"Budu potřebovat čas na to, abych tu mohl být pro své děti, které přišly o matku," přiznal sám Travolta s tím, aby mu lidé prominuli, že se teď chvíli neukážou. Dodal, že se vše zlepší, až se se ztrátou manželky a matky lépe vyrovnají.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy