Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Trávení volného času podle znamení: Kdo je král večírků a kdo pecivál?

Máte rádi večírky?
Mít trochu volného času je v dnešní době vzácnost. Každý si ho užívá jinak a vliv na to má především znamení, ve kterém jste se narodili. Jsou tací, kteří nevytáhnou paty z domova a válení u televize si vyloženě užívají, někteří zase při troše volného času domov vůbec nevidí, protože navštěvují jednu party za druhou. A jak jste na tom vy?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran si rád vyhodí z kopýtka. Jakmile má jen trochu volného času, vyrazí na pořádný mejdan. A nikdy nešetří, takže se ho, dámy, držte. Bude vám s největší pravděpodobností kupovat ty nejdražší drinky a strávíte s ním dlouhé hodiny. Tahle party nikdy nekončí.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk odjakživa inklinuje k rodinnému prostředí, takže se milerád přizpůsobí. Pokud jeho smečka zavelí, že se jede na výlet, on pojede s chutí také. Za předpokladu, že se ostatní rozhodnou zůstat doma, býk jim ještě uvaří večeři. Chce mít zkrátka rodinu kolem sebe. Ať se děje, co se děje.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci doma moc nepobudou. Občas by i rádi, ale jakmile sedí na gauči moc dlouho, začne jim být nepohodlný, a tak vyrazí, kam je nohy ponesou. Někdy se rozhodnou pro kulturní večer a zaskočí na výstavu, jindy tráví noc podobně jako beran.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Když se rak zamiluje, je to rachot. Chtějí být se svým protějškem 24/7 a neodtrhnou se od něj ani na minutu. Láska je pojí tak silně, že si nemohou pomoci. Vždycky dají přednost svému partnerovi před partou kamarádů.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev má kolem sebe všechny rád ochočené, takže se volný čas tráví tak, jak řekne on. Někdy chce setrvat v pohodlí domova, jindy vyrazí do kina. A když do něj zajde, táhnou se za ním davy kamarádů, jelikož večer ním je vždycky zábava, kterou chce zažít každý.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panna ráda uklízí a vůbec jí to nevadí, takže hodiny volna často tráví se smetákem v ruce. Partner jí to mnohdy vyčítá, ale ona si nedá říct a šůruje a šůruje. Pocit uklizeného bytu je jí totiž nade vše. Teprve potom si může lehnout, ale to pro ni není ten praví relax.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha často neví, zda má zůstat doma, nebo se má vydat ven. Když už se konečně rozhoupe, že tedy někam půjde, nikdo už nemůže. Váhá totiž tak dlouho, že ostatní už mají plány dávno vymyšlené. Proto je pro ni snad lepší, když má pravidelný pracovní režim bez dlouhého volna.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

V posteli je nejlépe vždy sexuálně naladěnému štírovi. Ten by z ní nejraději nikdy nevylezl. Obvykle je v ní pokaždé s někým jiný. Záleží, odkud zrovna přišel. Dívku je schopný si přitáhnout jak z výstavy, tak z třídenního mejdanu.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelec je v práci vždycky první a téměř pokaždé odchází jako poslední. Ze všech znamení je to největší kariérista, takže volno svým způsobem ani neuznává. Sem tam si povolí třídenní výlet, ale jinak tráví čas v práci rád, a to i přesto, že je tam sám.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Zaměstnání je pro kozoroha až tou poslední variantou, takže si volný čas určuje výhradně sám. Mnohdy mu chybí sebedisciplína, takže do práce přijde později než ostatní, protože si to může dovolit. Na úkor toho ale příliš volna nemá, protože svoji práci nestíhá.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři si na dovolenou udělají čas vždycky. Nehodlají se upracovat k smrti, a tak jezdí křížem krážem. Nejlepší je pro ně dovolená u moře s jejich partnerem. Z té se vrátí vždycky odpočatí a září jako slunce. Když ji jednou za rok nemají, okamžitě to na nich poznáte.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby mají rády svůj klid a oproti vodnářovi klidně stráví dovolenou sami. Na paloučku se budou koukat na východ a západ slunce. To jim ke štěstí úplně stačí. Luxusní dovolená pro ně nemá hodnotu, zážitková však ano.

Související články

Další články