Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

TRAUMA Z DRAMATICKÉHO PORODU: Ivana Jirešová si sáhla na dno!

Herečka Ivana Jirešová zažila opravdu dramatické chvíle. Na tento porod půvabná herečka nikdy nezapomene!

Železniční neštěstí, smrt na sále a dramatický porod Ivany Jirešové alias barmanky Lucie. Přesně takový je první díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v nové sezoně. A jedno je jisté, půvabná herečka na něj jen tak nezapomene. Z jeho natáčení si odnesla trapas a spoustu krve na kůži.

Ač Lucie nepatří mezi zastánkyně domácích porodů, co čert nechtěl, svého druhého potomka přivedla na svět na pohovce rodinného domku, který si vyhlídla ke koupi, a to jen za pomoci nového zdravotního bratra Vilíka.

„Porod to byl docela komplikovaný a pro mě trošku nepříjemný, dost jsem se před kameramany a novým kolegou styděla,“ vypráví Jirešová. A není se jí co divit.

„Měla jsem šatičky a nohy do véčka. Zasahoval Vilík, který předstíral, že něco mezi těma mýma nohama řeší. Tak to přiznávám, že bylo trošku trapné. Ale na druhou stranu jsme se u toho taky hodně nasmáli,“ vzpomíná na natáčení svého druhého seriálového porodu sympatická herečka s tím, že si z něj odnesla i viditelný suvenýr.

„U porodu je pochopitelně krev, takže ani na mně maskérky nešetřily. A protože jsme tuto scénu netočili v ateliéru, ale v exteriéru, nemohla jsem se pak pořádně osprchovat, takže jsem ji jen v malé koupelně omyla a běžela do divadla. Zbytky krve na mně zůstaly, takže to pak v divadle působilo zvláštně,“ směje se herečka.

„Ta holčička je nesmírně hodná, je čerstvě narozená, tak nevím, jestli je už rozkoukaná. Když ji vidím, jsem z ní naměkko. Jsem hodně senzitivní člověk, když hraji s dětmi, nemyslím na text, ale na to, aby děti byly v pohodě,“ přiznává Ivana. Televizní diváci Bětušku uvidí už dnes ve 20.20 na TV Nova.

Související články

Další články