Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Trapný vtip Štěpána Kozuba: Zesměšnění holokaustu na koncertě Leoše Mareše

+ Další 4 fotografie

Jeden z našich nejúspěšnějších moderátorů Leoš Mareš si na svůj velký koncert, který se konal v sobotu v pražské O2 areně, pozval celou řadu slavných hostů. Jedním z nich byl i herec a komik Štěpán Kozub (26), který se v poslední době těší stále větší a větší popularitě. Všichni přítomní stejně jako redaktoři eXtra.cz s napětím očekávali, jakou vtipnou scénku si připravil, čím opět zaperlí. Tentokrát ale herec šlápl na kuří oko společnosti a přeplněné koncertní hale odrecitoval vtip, který si místo hurónského smíchu vysloužil pouze rozpačité reakce. 

Marešovo překvapení večera

Všechny fanynky a fanoušci moderátora Leoše Mareše a jeho rapperské éry měli jedinečnou možnost vrátit se do minulosti a zavzpomínat na počátek nového milénia. Stálice rádia Evropa 2 jako už tradičně uspořádala fenomenální show plnou svých písní, ale i mnoha skvělých hostů z řad zpěváků i herců.

Ačkoliv byl program obou koncertů více méně stejný, ten sobotní byl ozvláštněn ještě o jednoho speciálního hosta, který se v pátek večer nemohl dostavit. Mezi Marešovými hosty se objevil svérázný komik původem ze severomoravského Bohumína Štěpán Kozub, jehož hvězda stoupá raketově vzhůru.

Kozub svůj naplánovaný stand-up započal ve společné kooperaci s Leošem, kdy si tropili pubertální šprýmy z dámy z orchestru, která netušíc, že se stane terčem posměchu celé O2 areny, herci vyprávěla, jak "na něm byla" v Liberci. Zatímco ona měla na mysli pouze to, že se byla podívat na Kozubově představení, komik a moderátor se mohli potrhat smíchy nad vzniklým dvojsmyslem.

Osudová chyba

Udělat si legraci na účet své vlastní fanynky je ještě poměrně nevinné, nicméně jsou určité události, které by se terčem posměchu stát neměly. A to, co vzápětí následovalo, byla přesně jedna z nich. Štěpán Kozub se svým humorem často nachází na hraně korektnosti, tentokrát ale šlápl sakra vedle, když do éteru vypustil nekorektní vtip o Židech a pizze, jímž se veřejně vysmál do tváře obětem holokaustu a jejich potomkům.

Je samozřejmé, že šlo o černý humor, ale Kozubův vtip byl na koncertě Leoše Mareše nejen nevhodný, ale naprosto mimo mísu. Po zaznění anekdoty se sice v hledišti našli tací, kteří se od srdce zasmáli, ale i Mareš zřejmě pocítil, že to bylo za hranou. Ihned poté se slovy, že to nebyl nejlepší nápad pozvat na koncert Štěpána Kozuba, vypoklonkoval herce z pódia.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy