Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Trapný útok na Jágra: Je nutné se mu kvůli Veronice posmívat?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 29 fotografií
nevhodné
Ať už šlo o skutečně nepovedený žert, provokaci, nebo zlomyslný pokus o ponížení hokejové legendy, nevyšlo to. Miroslav Dubovický (27), současný přítel Veroniky Kopřivové (28), na sebe společně se svým dvojčetem Martinem (27) na sociálních sítích upoutal spoustu pozornosti. Na Instagram totiž bratři přidali příspěvek, ve kterém jasně naráželi na Jaromíra Jágra (47), s nímž Veronika dlouho tvořila pár.

Ačkoliv je Miroslav Dubovický nepochybně pohledný muž, kterého modeling jistě dobře živí, do povědomí široké veřejnosti se dostal až díky vztahu s Veronikou Kopřivovou. Ta byla po tři roky přítelkyní Jaromíra Jágra. Toho zřejmě Dubovický společně se svým dvojčetem Martinem využil k tomu, aby na sebe upozornil.

Miroslavův bratr Martin Dubovický na svém profilu zveřejnil snímek, na němž s Miroslavem v obleku pózuje u auta se svatební výzdobou. Státní poznávací značka tohoto auta končila čísly 6868 a dvojčata nenapadlo nic lepšího, než se s SPZ vyfotit, čísla zvýraznit zakroužkováním a k fotce napsat „když miluješ, není co řešit“.

Vypadá to ale, že bratrům došlo, jakého přešlapu se dopustili, nebo dostali spoustu nenávistných vzkazů. Fotografie totiž na Instagramu nevydržela ani 24 hodin, tedy dobu, po kterou měla být v Instastories viditelná. Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr se dle vlastních slov rozešli v poklidu a nadále se respektují a jeden druhého si váží. O to víc k zamyšlení je, proč dvojčata vůbec takový snímek zveřejnila.

Související články

Další články