Trapný moment Hanychové a Dopity. Nepustili je do sektoru pro hvězdy, manželé si poradili po svém
Premiéra filmu v Pasti přilákala ve středu večer mnoho celebrit. Mezi nimi nechyběl ani hollywoodský herec Bill Skarsgård. Kromě něj se na červeném koberci promenádovaly i české známé osobnosti. Agáta Hanychová s Mirkem Dopitou pak udělali menší rošťárnu. Když je nepustili k filmovému plakátu na focení, jednoduše přelezli červenou pásku. Na místě vše sledovala redakce eXtra.cz.
Na premiéře filmu V pasti se to hemžilo známými osobnostmi. Uvedení nového snímku si nenechal ujít ani hollywoodský herec Bill Skarsgård. Na místě byla také redakce eXtra.cz.
Agátu s Mirkem ochranka nezastavila
Na červeném koberci se objevila také Agáta Hanychová s manželem Mirkem Dopitou. Ti dorazili jako jedni z prvních. Známý pár ochotně pózoval fotografům a byl v dobré náladě.
Influencerka vsadila na luxus a vynesla černé šaty a koženou bundu. Outfit podtrhla vysokými černými kozačkami. Dopita tentokrát dorazil v černých společenských kalhotách a světle modrém sáčku.
Doporučené video: Rozhovor s Evou Toulovou na premiéře filmu V pasti
Když však na výzvu fotografů chtěli jít zapózovat k filmovému plakátu, nastaly komplikace. Tato část už byla totiž jen pro členy filmového štábu, takže je zastavila ochranka. Rebelský pár si z toho však nic nedělal. O kus dál přelezli červenou pásku a u plakátu hodili několik póz. Podobně se zachovaly i další celebrity.
Na to, jak to na premiéře filmu V pasti vypadalo, se podívejte ve fotogalerii.
Související články

Gondíková s Langmajerem po dlouhé době ve společnosti a Hanychová s Dopitou v luxusu. Slavné páry na akci

Luxusem ověšený Mirek Dopita s Agátou Hanychovou: Vynesli doplňky za více než půl milionu korun

Agáta Hanychová šokovala svatbou: Pyšná influencerka oženila bratra

Agáta Hanychová dovolila malé dceři tetování. Snad to neuvidí otec, rýpla si

Bill Skarsgård pobláznil Prahu. Šílené fronty fanoušků hollywoodské hvězdy a samý chaos

Agáta Hanychová zahalená v luxusu. Do kina vyrazila v outfitu za čtvrt milionu, jen kabelka stála jmění

Bizarní Eva Toulová v dětském brnění, Hanychová v luxusu či krásná Vagnerová. Hvězdní hosté na premiéře
