Páteční večer vařil Čeněk. Vyučený číšník, který ani nepoznal řapíkatý celer. Ale to nebylo nejhorší. Víte, jak je vám někdy za někoho trapně, jenom se na něj díváte? Tak to se přesně dělo u stolu pátečního Prostřena.

Čeněk se snažil, ale neuspokojil přísnou mistrovou Danu ani kritického Tomáše. Michaela se chichotala a Žaneta se ho snažila bránit. „Kdybych ti dal na stůl hovno a okořenil ho, snědla bys ho?!“ vyjel na Žanetu Tomáš a následně odešel na uklidňující cigáro.

Naštěstí pořad přerušil konejšivý hlas Václava Vydry, který lákal diváky na soutěž. Lákavou výhrou byl přípravek proti hemeroidům, což k atmosféře soutěže skvěle sedlo.

Po hlavním jídle se opět začala vztekat Jana. Žaneta totiž slíbila, že pokud ji nechá Čeněk zatancovat na stole, tak mu dá 10 bodů. „Lepší než tady sedět na broskvi a kibicovat,“ řekla k velkému pohoršení Dany svlékající se Žaneta.

I když nakonec Dana vypadala jako největší mrcha, tak překvapila. O bod nad Čeňkem vyhrála celou soutěž a udělala něco překvapivého – s výhrou se podělila! Žanetě dala třeba 3 tisíce na výdaje, které se soutěží měla. A dočkala se svého tanečku na stole, akorát se tentokrát nesvlékla!

Vy se ale můžete podívat na záběry, které by v televizi neprošly! Třeba erotické video Žanety a Michaely najdete ZDE.