Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trapná Mariah Carey si zase chtěla hrát na hubeňoura: Fanoušci se brutálně vysmáli její retušované fotce!

Tohle je opravdu smutné.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Mariah Carey (46) je taková smutná postavička světového šoubyznysu. Posledních 10 let se snaží fanoušky zaujmout vším možným, ale prostě jí to nejde a nikdo už ji "nežere". Teď navíc dostala kopačky od svého bohatého snoubence. A výsledek? Na Instagramu se pochlubila brutálně vyretušovanou fotkou a sklidila posměch.

Mariah Carey je dnes spíš známá svými trapasy než zpěvem. Ještě nedávno se chlubila šperky a luxusem, kterým ji zahrnoval bývalý snoubenec James Packer. Australský miliardář ale ze svatby nakonec vycouval a dal zpěvačce kopačky.

Mariah ze všeho viní jeho nejlepšího kamaráda a zároveň manažera Tommyho, který je oddán scientologické církvi a prý řídí Jamesovi život. Právě Tommy ho měl od léta štvát pro ní, až se nakonec rozešli. Mariah si mohla nechat snubák v hodnotě 10 milionů dolarů, jinak z jeho bohatství neuvidí nic.

Mariah se snaží ukazovat, jak je strašně v pohodě, a vyfotila se na Den díkůvzdání. V jedné ruce drží koláč a je zkroucená jako paragraf. Nakonec si ale pomohla retuší. Na své rádoby momentce si „usekla“ kus ramene, což je vidět na zdeformované záclonce v pozadí.

Nohy si také zúžila, ale zapomněla upravit kuchyňskou skříňku, která vypadá jako po vlnobití. Není divu, že se jí ten zbytek fanoušků, které má na sociálních sítích, vysmál.

Související články

Další články