Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Trapná Kopřivová se na záchodě chlubila cizím peřím: Jardovi jsem gól vymodlila!

+ Dalších 42 fotografií
Jen jestli si Veronika těch zásluh nebere až moc. Jágrovi se dnes podařil v NHL husarský kousek. Připsal si totiž 750. gól v NHL, což před ním dokázali pouze dva muži. Kopřivová samozřejmě nezapomněla připomenout svůj podíl!

Je to holka šikovná. Uvaří, uklidí, předělá celý byt a ještě vymodlí svému miláčkovi gól. No kdo by po takové holce nesáhl, že? „Říkala sem mu, že musí bejt trpělivej, že ho Bůh odmění za to, jak trénuje,“ reagovala Veronika Kopřivová (25) na magickou trefu Jaromíra Jágra (44).

Tomu se během druhé třetiny zasekla hokejka o mantinel a nezbylo mu nic jiného, než si dojít na střídačku pro novou. S tou následně skóroval a překonal další milník ve své kariéře. Lepšími střelci v nejslavnější lize světa jsou tak po dnešku pouze legendární Gretzky a Howe!

Tak ještě aby se Veronice podařilo vymodlit si miminko, a nejspíše tak dosáhne pomyslného Olympu svého života. Omotaného už Jaromíra kolem prstu má, ovšem pojištění v podobě společného dítěte zatím ne. Ale vypadá to, že je to nejspíše pouze otázka času…

Související články

Další články