Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Trapná hra na city! Pomeje ze sebe opět dělá chudáčka: Jirko, pro národ jsi směšný násos…

Jiří Pomeje bojuje s osudem.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Jiří Pomeje (53) je opravdu legrační typ chlapa! Býval to hřmotný a statný týpek, který sice pořád přeháněl, ale pořád šlo o dost výraznou postavu showbyznysu. Vlivem životosprávy se ale i po léčbě rakoviny stal vyhublou troskou, která hledá spásu v tom, že si každou chvíli zve fotografy, aby ukázal, jak moc mu manželka Andrea (30) ublížila!

Když se před pár měsíci ukázalo, že bývalý producent, herec a dabér přišel o manželku, která už dál nesnesla jeho alkoholickou sebedestrukci, v redakci jsme si tipovali, kdy se konečně nechá nafotit, jak musí jako ten největší chudinka hnípat v parku.

Opáčko jak za Ivety Bartošové

Tuhle věc totiž předváděl při rozvodu s Ivetou Bartošovou (52). A Jirka nezklamal. Když se ukázalo, že Andrea má jiného, hned přišla srdceryvná prohlášení (ale i výhrůžky) a pak i záběry k politování. Jen ne k takovému, jaké si asi představoval.

Nejdříve si pozval fotografy, aby ho zvěčnili, jak chuděra v zuboženém stavu a v sepraném oblečení nakupuje na benzince, teď dokonce zašel dál a fotografa pozval i do Českých Budějovic, kde u své matky momentálně tráví prázdniny s dcerou Aničkou.

Hraje si na bezďáka. Tím není

Snímky, jak se nebožák chodí koupat do řeky v triku, mají asi pomalu vyvolat pocit, že je z něj bezďák a že se proti němu spikl celý svět. Těžko říct, zda si jedno z médií samo domýšlelo, nebo bylo Jirkou navedeno, aby rovnou do titulku k snímkům dalo, že bydlí ve squatu a koupe se v řece. Jedno oko nezůstalo suché!

Nicméně Jirka má bohaté kamarády, bez takového Pavla Páska, který mu zajišťuje bydlení i peníze na živobytí, by už dávno byl pod drnem. Žít kde a za co tedy v pohodě má. I práci by od Pavla okamžitě získal, jenže hledá výmluvy, proč nemakat. Litování se doma u televize (nebo před objektivy fotoaparátů) je přece mnohem zajímavější trávení zbytku života.

Zneužívá fotky dcery kvůli popularitě?

„Moc Jirku nechápu, na co si zase hraje. Sice se mi zapřísahal, že si ho fotograf odsledoval, že je to náhoda, ale vůbec tomu nevěřím. A když už je herec s DAMU, asi by se u podobných rádoby paparazzi fotek mohl naučit nedívat se do foťáku, aby hned nebylo jasné, že jde o domluvenou akci. Ve finále je jeho věc, co dělá, i když pokud to dělá zadarmo, tak to moc nechápu. Varovala jsem ho ale hlavně před tím, aby do těch svých her nezatahoval naši dceru. To si zásadně nepřeju, což ví, ale už i ji fotili. Jirka asi chce dát najevo, jak je pečlivý a starostlivý otec, ale to se ve skutečném životě dokazuje úplně jinak,“ řekla k tomu pro eXtra.cz nekompromisně Andrea Pomeje.

A i kdyby to byla potvora, jak si někteří lidé možná myslí, že má Jirka problém s alkoholem, kvůli kterému o ni přišel, to nerozporuje snad nikdo. Jirka se patrně domnívá, že podobné fotoseance mu přiženou fanoušky, spíš jich ale dost ztrácí. Je to totiž hodně, hodně trapné…

Související články

Další články