Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trapka roku! Dáda Patrasová zase volá po rozvodu. Jenže s Felixem už bude navěky

Dádo, ty s ním budeš už pořád!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
GLOSA: V Česku máme před Vánocemi dvě jistoty - objeví se zase reklama s holčičkou a prasátkem a Dáda Patrasová bude volat po rozvodu. Prostě se to opakuje. Jedno je roztomilé, druhé je trapné.

Psát glosu o šedesátileté Dádě Patrasové (60) je smutná práce. Tahle paní je zcela v moci Felixe Slováčka (73) a nikdy se s ním nerozvede. Sice o tom pravidelně jednou za dva měsíce vydá informaci spřáteleným novinářům, ale je to spíše jen takové žblebtnutí z vína.

Nyní se v Blesku hojně přetřásá, že Felix má profil na nějaké erotické seznamce a Dáda je z toho v šoku a bude žádat o rozvod. Prý jí to hrozně moc vadí a cítí se morálně poškozená.

Jenže žádná žádost o rozvod se konat nebude. Felix má třiatřicetiletou přítelkyni Lucii Gelemovou a Dáda to útrpně snáší tak, jako pes u boudy snáší svůj řetěz.

Jestli tu momentálně někdo bude Felixe peskovat za zaječí sklony, tak to bude Gelemová a rozhodně ne Dáda. Partnerkou Felixe je prostě Lucie a Dáda hraje tak páté housle.

Nedá se nic dělat. Ta už to s Felixem bude muset doklepat. Při rozvodu by totiž přišla o všechno a odešla by s igelitkou. A to je horší než nějaká ta morální skvrna…

Související články

Další články