Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Trapka Kardashian byla hlavní hvězdou vídeňského Plesu v Opeře. Za tyátr, co předvedla, by ji už nikdy neměli pustit přes hranice Evropy

Kyselá Kim Kardashian po boku Richarda Lugnera.
Zdroj: Profimedia.cz

Zdálo se vám, že Ples v Opeře v Brně a v Praze byla šaškárna pro snoby a o nějaké úrovni nemohla být řeč? Klasický vídeňský Ples v Opeře na tom nebyl o moc lépe. Miliardář Richard Lugner si tentokrát vybral jako hlavní hvězdu Kim Kardashian (33), od které zřejmě očekával větší poslušnost, než mu zpovykaná hvězdička mohla poskytnout.

Kardashian s sebou do Vídně vzala i svou matku Kris Jenner, se kterou tam natáčely pro svou reality show Keep Up With Kardashians. Kim ale očividně přijela jen shrábnout peníze (údajný honorář za účast byl prý půl milionu dolarů), protože za chování, které předvedla, jí měl Lugner nasekat na její obrovskou zadnici. Podle portálu topky.sk byla Kim protivná už během tiskové konference, protože Lugner řekl během této oficiální akce narážku na to, že Kim používá botox.

Na to Kardashian vytáhla smeč v podobě prohlášení, že si rozhodně s Lugnerem na plese nezatancuje, což bývá na podobných akcích samozřejmé. Jenže trapasy nebraly konce. Kim odflákla i plánovanou autogramiádu, nepřišla na přehlídku rób a její jediná výmluva byla, že se věnuje dceři. Neukázala se ani na oficiální večeři, a když se uráčila přijít na samotný ples, tvářila se většinu času jako kyselá okurka.

Podle topky.sk se na akci objevil muž, který si vzal černou masku a začal napodobovat jejího snoubence rappera Kanyeho Westa. Nakonec se odvážil jeden z hostů vyzvat Kim k tanci s tím, že nechá orchestr zahrát skladbu Niggas in Vienna, čímž ironicky parafrázoval Westovu skladbu Niggas in Paris. Hvězdička tohle už nevydýchala a z plesu odešla.

Na jednu stranu je nám Kim líto, že ji tamní boháči považovali za atrakci, jakou byli třeba trpaslíci a různě postižení lidé ve středověku, na druhou stranu, pokud Kim nedodržovala podmínky smlouvy, nemohla se divit, že si ji pořádně podali.

Související články

Další články