Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Trápí vás prázdná peněženka? Víme, jak ušetřit, abyste mohli být neustále připojeni k internetu!

Trápí vás prázdná peněženka? Víme, jak ušetřit, abyste mohli být neustále připojeni k internetu!
Zdroj: Teléfonica O2

Internet je v dnešní době samozřejmou součástí každodenního života. Najdete na něm veškeré informace, které potřebujete. Neméně důležitou součástí k získání informací je i telefon a televize.

Ideální je mít vše v jednom balíčku Přidejte se ke statisícům spokojených zákazníků O2, kteří ročně šetří tisíce.

Nejužívanější domácí internet v Česku

Pořiďte si domů nejužívanější internet v Česku, zbavte se kabelů a užívejte si vysokorychlostní bezdrátové připojení na mobilu, počítači i televizi zároveň – ať už jste v jakkoli vzdáleném pokoji doma či na zahradě.

Pokud totiž doma máte internet od O2, který patří k nejužívanějšímu internetu v Česku, můžete se zbavit kabelů a užívat vysokorychlostní bezdrátové připojení na mobilu, počítači i televizi zároveň – ať už jste v jakkoli vzdáleném pokoji doma či na zahradě.

Kvalitní xDSL wifi router zajistí stabilně rychlé připojení bez ohledu na počasí nebo počet připojených členů rodiny.

Internet na doma na rozdíl od jiných nemá datová omezení. Stahujte, přehrávejte videa a hudbu a hrajte hry, aniž byste se museli hlídat. Milovníky vysoké rychlosti pak potěší pevný VDSL internet s rychlostí až 40 Mb/s už za 599 Kč měsíčně.

Ušetřete až 2640 Kč ročně!

Balíček 3 v 1 s internetem, mobilem a O2 TV nyní pořídíte za novou cenu 1047 Kč měsíčně.

Získáte neomezené volání z mobilu do sítě O2 a na pevnou linku + 60 volných minut do ostatních sítí, O2 TV se 100+ kanály, videotékou, HBO a Sport Premier League v ceně a spoustou pokročilých funkcí a k tomu vysokorychlostní domácí internet s 20 Mb/s.

Zabezpečte domov bez drahých alarmů!

Chcete ohlídat svůj domov proti nezvané návštěvě, i když jste v práci nebo na dovolené? S O2 můžete levně zabezpečit celý dům pomocí sady senzorů Gigaset elements, které vám umožní kontrolovat dění u vás doma online z mobilu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy