Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Trápí vás malá ňadra a nedostatek financí na silikony? Nevadí, zde je 5 triků, které dokážou zvětšit poprsí o jedno až dvě čísla!

Vykašlete se na všelijaké tablety, jen si zaneřádíte orgány. Jděte na svá prsa přírodně!

  1. Pokud vám nevadí, že budete vonět jako maki sushi, namažte si ňadérka olejem z tresčích jater. Dá se sehnat na internetu, vyrábějí ho Norové. Kluby pro mládež jsou v Norsku lehce cítit rybinou.
  2. Jednou z účinných a přírodních metod, jak zvětšit prsa, je prostá masáž doplněná lymfatickou drenáží. Zejména asijské ženy si tak dopomáhají k plnějšímu dekoltu. Dámy, pokud se vám nechce utrácet za thajské masérky, poproste svoje protějšky. Jistě se nenechají přemlouvat.
  3. Smíchejte šťávu z cibule s medem a mletou kurkumou a naneste na ňadra. Rozetřete a nechte působit. Poté smyjte. Tahle směs spíš prsa zpevní a zvedne.
  4. Některé bylinky podporují tvorbu estrogenu, ženského hormonu, který má vliv na velikost ňader. Například anýz nebo fenykl. Vědci testovali fenykl na samicích potkanů a po deseti dnech se jejich prsní tkáň opravdu rozrostla. Nesmějte se a hurá pro fenykl!
  5. Posilujte. Kliky, cviky s činkami, plavání, pilates. Cvičením dosáhnete opravdového push-up efektu!

Mohlo by vás zajímat

Další články