Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Trápí vás kila navíc? Raci zajídají chmury, Panny bývají štíhlé jako proutek

Nemůžete zhubnout? Možná za to může vaše znamení zvěrokruhu.
Zdroj: pixabay
horoskop

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani nemají rádi diety. Pokud se vrhnou do shazování kil, moc dlouho u toho nezůstanou. Nesnášejí jakékoliv omezování, na to jsou moc tvrdohlaví. Striktní jídelníček a počítání kalorií jim tedy nic neříká. Raději budou mít všechno v rovnováze a s kily navíc se smíří.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Pro Býky je hladovka naprostým utrpením, proto by měli vsadit na vyváženou a pestrou stravu, která jim dopřeje vše, co potřebují, tedy dostatek bílkovin, které jim dodají sílu.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci se již od mládí věnovali nějakému sportu, takže kily navíc netrpí. Pokud však poleví v trénincích, na jejich postavě je to hned znát. Jídelníček nedrží, protože je to nebaví, takže jakmile se objeví nějaký špíček, naklusají do fitka.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci jsou velmi emotivní znamení, takže mají tendence své chmury zajídat. Často se tedy přejídají a pak se trápí kily navíc. V tomto případě pomůže hlavně pozitivní přístup k životu a nestresovat se.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Lev miluje sám sebe a dává to patřičně najevo. Pokud se tedy pustí do diety, rozhodně neselže. Ví, že to dělá pro sebe, takže si opravdu velmi vybírá, co si do pusy strčí. Je snad jediné znamení zvěrokruhu, které umí zhubnout.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Panna je od mládí krásně štíhlá jako proutek. Nevděčí však za svou postavu stravě, ale spíš tomu, jak přistupují k životu. Jsou to totiž vtipálci a všechny životní karamboly berou s nadhledem. Potom mohou sníst i celé prase a stejně mají postavičku jako lusk.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Váhy často trpí lehkou nadváhou, protože nedbají na kvalitu stravy. Pokud jste se narodili v tomto znamení a chtěli byste zhubnout, měli byste se více soustředit na to, co jíte.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Rádi si občas zahřeší, takže by v tomto případě měli sáhnout po dobrých surovinách a koupit si klidně i kvalitní čokoládu. Milují totiž sladké a nedovedou si bez něj představit život.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Střelci svoji váhu moc neřeší. Ne proto, že by je to snad netrápilo, ale proto, že jim chybí patřičné odhodlaní. Ničeho se nebojte, zvládnete zhubnout jako všichni ostatní!

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi mají tendenci se přepínat, takže to občas dost přeženou. Jeden den nejí vůbec, pak zase moc cvičí. Měli byste tedy najít rovnováhu a zpomalit. Hezky všechno v klidu a kila půjdou dolů.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Vodnář je takový malý tlouštík už od narození. Miluje totiž nejen sladké, ale sport mu taky nic moc neříká. Než by se zaobíral svým tělem, sedí na gauči a sní o dokonalém životě. Milí Vodnáři, probuďte se ze snu a jděte cvičit.

RYBY (21. 2. – 20. 3)

Ryby jsou trochu melancholické, takže potřebují každé ráno pořádnou dávku cukru na své chmury. Neměly by však zapomínat dopřát svému tělu během dne dostatek vitamínů, jinak budou jako koule, která neprojde dveřmi.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy