Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Trápí vás deprese? Využijte krizovou linku, hlásá Babiš s Protopopovou: Schytal silnou kritiku

Andrej Babiš
Zdroj: Úřad vlády ČR
kritika Babiše
Kvůli koronavirové pandemii musí být zavřené ordinace soukromých terapeutů. Premiér Andrej Babiš (66) radí, že lidé mohou využívat krizovou linku, jak řekla tajemnice Rady vlády pro duševní zdraví Dita Protopopová (40). Namísto vděku, který zřejmě očekával, se dočkal lynče.

To, že jsou kvůli koronavirové pandemii zavřené ordinace soukromých terapeutů, může podle psychologů způsobit mnohým klientům deprese a úzkosti. Na to má psychiatrička a politička Dita Protopopová snadné řešení.

"Spustili jsme krizovou linku pod ministerstvem zdravotnictví. Když nemohou pomoci krizaři, tak zdarma poskytnou podporu zdravotničtí psychologové," řekla pro CNN Prima News tajemnice Rady vlády pro duševní zdraví. Tento názor podpořil samozřejmě premiér Andrej Babiš. "Lidé mohou využívat krizovou linku," napsal na sociální síť předseda vlády.

Kritika

Babiš si zřejmě myslel, že lidé na Protopopovou, která sehrála velkou roli v kauze Čapí hnízdo, zapomněli. Jenže opak je pravdou. Pod premiérovým příspěvkem se ihned strhla lavina kritiky a výsměchu.

"Důležité sdělení - všechny terapie probíhají na Krymu. Doprava vlastní!" napsal uživatel sociální sítě. "Kdy bude Protopopová ministryně zdravotnictví? Nebo váš už odmítla Andy?" ptala se ironicky jiná komentující. "To je vyloženě fajn ženská. A jak se má syn?" píše se dále v komentářích.

"Vytáhnout na světlo boží tuhle osobu, to je teda hustý. Ba přímo megahustý, jak by se vyjádřilo moje vnouče. Myslím, že byste měl pomalu poslat k Máru k ledu, zdá se, že už vyhořel." "Tvl on ji ještě vystavuje, po tom skandálu. Tomu už se říká mega hroší kůže," nechápou jiní.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy