Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

GLOSA: Trápení zlaté mládeže. Sáhla jsem si na dno, vzkazuje z Dubaje Denisa Grossová

Denisa Grossová si postěžovala, že si v roce 2021 sáhla na své dno. Bohužel ale neprozradila, co si pod tím představit.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
naprosté dno

Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) Denisa Grossová (23) se sice tváří jako ta dospělejší a uvědomělejší z obou holek, přesto ale občas šlápne pěkně vedle. Mladá fotografka ve shrnutí průběhu letošního roku na svém Instagramu ukázala, že nástrahy opravdového dospělého života se jí ještě obloukem vyhýbají.

Krušné časy

Nejen ten loňský, ale i letošní rok byl pro mnoho lidí opravdu náročný. Řada z nich se ocitla na pokraji chudoby, musela se přestěhovat do menšího bytu, přišla o podnikání, musí obracet každou korunu a rozprodávat majetek. Tyto problémy jsou ale od Denisy a Natálky (19) Grossových vzdálené na míle daleko. Přesto se ale Denisa na Instagramu o roce 2021 rozpovídala. "Tenhle rok ve mně zanechal slušně smíšené pocity… Zažila jsem v něm dny plné euforie, i jsem si celkem slušně sáhla na dno," napsala Denisa k fotografii pořízené v Dubaji.

Až na dno
Přemýšlíme na jakých Denisiných letošních pobytech v Dubaji, na Mauriciu, Zanzibaru, v Tanzanii, Barceloně, či Kalifornii si nadějná fotografka sáhla na dno a o jaké dno se vlastně jednalo. Na jaké dno si přesně sáhla se ale nesvěřila, nasnadě je ale hned několik variant. Tak časté a dlouhé cestování letadlem je jistě vyčerávající, možná si tedy Denisa sáhla na dno kvůli jet lagu. Další dno, na které si mohla dlouhovlasá mlondýnka sáhnout je dno mořské při dovolenkových vodních hrátkách. S nadsázkou si ale musíme rýpnout, že velmi pravděpodobné je to, že jediné dno, na které si během roku Deniska Grossová sáhla, bylo zřejmě to maminčiny peněženky. Někdo to cestování totiž financovat musí.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy