Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Trápení v životě narkomanky Katky: Svěřila eXtra.cz, že musí řešit nový velký problém

+ Dalších 23 fotografií
Nejznámější narkomanka Česka Katka Bradáčová (41) v poslední době změnila svůj život. Odstěhovala se na okraj Prahy, našla si nového přítele a už to vypadalo, že bude konečně spokojená. Nebyl by to ale život člověka závislého na droze, kdyby mu osud nepřihrál momenty, které jsou pro něj skutečně velmi obtížné. Katka redaktorovi eXtra.cz přiznala, že přišla o člověka, který jí prodával drogu.

Život Katky Bradáčové je jako na houpačce. „Už to vypadalo, že to bude dobré, ale člověka, který mi prodával, sebrali policajti. Takže musím řešit nový zdroj,“ řekl eXtra.cz Katka, kterou proslavila svým časosběrným dokumentem režisérka Helena Třeštíková.

„Za tu dobu, co beru, jich sebrali už hodně. Vždy se objeví nějaký nový, ale je to za chvíli problém. Takže do doby, než si najdu nějakého nového, musím shánět u známých,“ řekla eXtra.cz Katka s tím, že obvykle kupuje u svého zdroje dávku za 200 korun. „Když je víc peněz, koupím větší objem,“ pokračovala Katka.

Hrdinka z dokumentu Katka nedávno redaktorovi eXtra.cz přiznala, že by si tajně přála seknout se svou závislostí, ale ještě stále se na to necítí. „Ráda bych, někdy vydržím i dva tři dny si nedat. Ale i kdybych s tím sekla, pervitin si občas dám,“ dodala Katka, pro kterou jsou obtíže typu, že přijde o dealera, tím, co je pro závislého člověka skutečně těžké.

Přitom Katka ještě před pár měsíci viděla světlo na konci tunelu. Podívejte se na video, kdy vše mohlo být jinak…

Mohlo by vás zajímat

Další články