Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Trápení Sámera Issy: Řeknu vám, proč se mi s Pavlou (43) nedaří počít miminko

Zdroj: archiv/profimedia
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Více než rok je zamilovaný do partnerky Pavly (43). Našel konečně lásku, se kterou si umí představit život... Změnil životní priority a eXtra.cz exkluzivně přiznal, že s partnerkou pracují na miminku. To se ale zatím Sámeru Issovi (34) nedaří. Teď prozradil, co je důvodem, že stále není nastávajícím otcem.

Pavla má na Sámera evidentně velký vliv. Kvůli ní si nedávno nechal obarvit vlasy na blond a právě Pavla mu změnila život. „Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité,“ řekl eXtra.cz Sámer, který vychválil Pavlu téměř do nebe. „V sexu jsem nikdy nikoho lepšího nezažil. Pavla je vášnivá a žhavá,“ popsal finalista historicky první řady soutěže SuperStar, který se netajil tím, že pracují na miminku. Pavla ale stále neotěhotněla…

„Ne všechno jde tak hladce. Aktuálně řeším pracovní nabídku v zahraničí, takže je to teď ve fázi padesát na padesát. Buď nastane období, kdy Pavla otěhotní, nebo odcestuji do zahraničí za pracovní zakázkou. Uvidíme, co bude dřív,“ prozradil Sámer redaktorovi eXtra.cz.

Sámer se aktuálně věnuje novému projektu a pokud se mu nepodaří zadělat na prvního potomka, na čas ho v Česku nikdo neuvidí. „Nejraději bych zvládl obě věci najednou, to ale nejde. Nechme se překvapit,“ dodal věčně usměvavý Sámer.

Mohlo by vás zajímat

Další články