Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Trápení Evy Perkausové: Promluvila o zdravotních problémech syna. Nepříjemné komplikace kvůli silné alergii

+ Dalších 6 fotografií

Moderátorku televizních zpráv CNN Prima News Evu Hecko Perkausovou znají diváci s neustálým úsměvem na tváři. Maminka téměř ročního syna Killiana přitom v soukromí řeší velké nepříjemnosti. Slavná kráska se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že jejího potomka trápí vážné zdravotní komplikace.

Problémy se zdravím

I když se krásná moderátorka Eva Hecko Perkausová usmívá od ucha k uchu, v soukromí řeší velké trable. Ukázalo se totiž, že její osmiměsíční syn Killian trpí nepříjemnými zdravotními problémy, které mu komplikují život a jeho rodičům dělají vrásky na tváři.

"Zjistili jsme, že má různé alergie a občas se osype, svědí ho to a už mnoho měsíců se budí několikrát za noc," prozradila eXtra.cz Hecko Perkausová. Ustaraná maminka se domnívá, že by synovým zdravotním problémům prospělo moře, což je prý hlavní důvod, proč se spolu s manželem Ivanem Heckem chystají letos někam odcestovat.

Těžké alergie

S Killianovými alergiemi Eva zažívá své. "Je alergický na mléko, na vejce, na pšenici, na oříšky a na spoustu věcí," posteskla si kráska. Nepříjemné komplikace se u malého Killiana objevily během kojení. "Pořád ještě kojím a zjistilo se to tím, že od třetího měsíce byl pořád osypaný a nevěděli jsme z čeho. Nakonec jsme ho vzali na vyšetření do imunologického centra, kde mu vzali krev a udělali základní testy z ruky. Tam se ukázalo, že má alergie právě tohoto druhu," dodala moderátorka.

Jedinou útěchou pro ni je, že ji lékařka upozornila, že po prvním roce života by měly tyto alergie odeznít. Killianovým problémům se prý musela řádně přizpůsobit i ona. "Protože pořád ještě kojím, tak si tu stravu musím hlídat i já, protože všechno, co sním já, jí potažmo i malý," vysvětlila s úsměvem Eva Hecko Perkausová, kterou jsme potkali na slavnostní předpremiéře filmu Barbie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy