Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Trápení čerstvě zasnoubené Jasminy Alagič: Ovlivní svatbu zákeřná nemoc?

+ Dalších 49 fotografií
zákeřná nemoc
Jasmina Alagič (29) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) jsou jedním z nejsledovanějších párů současnosti a jejich zásnuby v Bosně všechny šokovaly. I když jsou spolu pouze půl roku, cítí, že k sobě patří. Kromě hezkých chvil prožívá moderátorka ale i celkem těžké období. Trápí ji totiž nemoc, o které se dozvěděla nedávno. Ovlivní to svatbu?

Jasmina Alagič tvoří pár už půl roku s rapperem Rytmusem a teď se oba rozhodli, že se vezmou. Zásnuby proběhly v Bosně a do posledního momentu Jasmina netušila, že to má Patrik vše dokonale naplánované.

„Bylo to moc pěkné a romantické. Dlouho nad tím přemýšlel, jak to udělat tak, aby to bylo dokonalé pro mě. Proto také vybral místo, které miluji, a bylo to dokonalé jak pro mě, tak i pro něj. Vedli jsme hluboký rozhovor, a jelikož je Patrik citlivý člověk, vůbec mě nenapadlo, že si najednou poklekne na náměstí v Tuzle před mešitou a požádá mě. Vůbec jsem nad tím nepřemýšlela a okamžitě odpověděla ano. Byla to pro mě ta nejhezčí věc, vidět ho, jak klečí přede mnou, má ten nejhezčí úsměv a říká mi slova, která si moc nepamatuji, protože to byl šok, ale bylo to krásné,“ prozradila moderátorka pro slovenský časopis Šarm.

I když jsou oba momentálně šťastní, Jasminu od března trápí nemoc, na kterou přišla celkem pozdě. „Trápí mě tetanie. Nechtěla jsem o tom nikomu říkat, protože nemám ráda šíření paniky. Pokud bych víc naslouchala svému tělu, mohla jsem tomu samozřejmě předejít. Dokonce jsem nemohla chodit, museli mě podpírat. Jsem typ člověka, který nechce hrotit každou ‚maličkost‘, proto jsem nešla k lékaři. Teď vím, že by to nezašlo tak daleko, pokud bych se začala léčit dříve!“

Zdali se onemocnění dá léčit a jak, Jasmina odpověděla celkem jasně: „U téhle nemoci se špatně vstřebávají vitaminy a spouští ji stres. Musím proto brát spoustu vitaminů a mít volnější pracovní režim. Nejdůležitější je pravidelnost, co se týče spánku a jídla. Pro mě jako hyperaktivní osobu je to těžší, musela jsem se hodně uklidnit. Snažím se pořád si užívat každý den naplno a i kvůli tomu jsem si uvědomila, že mám obrovské štěstí a také jak těžké musí být mít závažnou nemoc. Tetanie není nepřekonatelnou nemocí. Pokud si upravím to, co je potřeba, umím fungovat. Není potřeba to dramatizovat. Je potřeba se tomu věnovat, ale neumírá se na to,“ vysvětlila Alagič.

"Myslím, že horší, jako to bylo, to být už nemůže. Naše plány to nijak neovlivní. A Patrika to vůbec nevyděsilo. Po pravdě řečeno, na těhotenství jsem se lékařů ještě neptala. Ale znám holky, které tetanii mají a jsou i v těhotenství v pořádku,“ doplnila nakonec Jasmina v rozhovoru pro týdeník Šarm.

Mohlo by vás zajímat

Další články