Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Trápení Aleny Šeredové: Přiznala, že přišla o miminko!

Modelka Alena Šeredová.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Potrat

Smutné přiznání! Modelka Alena Šeredová (44) na sociálních sítích promluvila o velmi smutném okamžiku v jejím životě. Ještě než se vůbec stala maminkou, o jedno miminko přišla!

Krásná modelka Alena Šeredová, žijící mnoho let v Itálii, se na svých sociálních sítích nezvykle otevřela příznivcům. Jeden se zeptal na velmi intimní dotaz. Jedna z fanynek Šeredové napsala, že přišla o miminko, a zeptala se modelky, jestli má také podobnou zkušenost.

Na to odpověděla Šeredová velmi upřímně a nečekaně. „Ano, mám. Stalo se to před mým prvním dítětem. Všechno trápení ale nakonec odejde,“ prozradila.

Porodila vytouženou holčičku

Alena Šeredová byla tehdy ve vztahu s italským fotbalovým brankářem Gigim Buffonem (44), ovšem jejich vztah se nakonec rozpadl. Spolu však stihli mít po potratu jednoho dítěte ještě dva syny, Louise (14) a Davida (12).

Nyní je krásná česká modelka ve vztahu s italským miliardářem a jedním z dědiců automobilky Fiat Alessandrem Nasim (48). Spolu jsou přes sedm let a v roce 2020 porodila vytouženou holčičku Vivienne Charlotte Nasi.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy