Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Trapas v Londýně: Bučkovou a jejího milence Malinu vyvedli v Anglii z prestižní akce! Oba byli úplně namol!

Zdroj: Facebook.com

Bývalá guru českých anorektiček Eliška Bučková (23) se několik let tvářila jako světice, která zná jen televizní kanál Noe TV. Ale po tom, co se seznámila s milionářským synkem Jakubem Malinou (26) a přičichla k zábavě zlaté mládeže, se v ní probudil dlouho skrývaný ďáblík.

Slavný pár pozval jeden módní gigant na přehlídku své nové kolekce, která se konala ve Velké Británii. To ale manažeři určitě nečekali, že Eliška s Jakubem výlet pojmou jako jednu velkou pařbu. Už v letadle si oba notně přihýbali ze skleniček s vínem a za hodinu a půl, když stroj přistál na letišti, se oba vypotáceli namol opilí. "Ten Jakub mě úplně zničí," zaječela podle jedné reportérky televizního magazínu Eliška na celé kolo.

Večer na přehlídce už oba sotva pletli nohama a v jednu chvíli se Malina dokonce svalil před zraky novinářů na zem. "Pořád se po sobě plazili, a to, že mají solidně naváto, se vedení značky vůbec nelíbilo. Raději oba nechali vyvést ven," dodala reportérka.

Pár se nedávno vrátil z Mexika a vypadá to, že se Eliška na dovolené i trochu vykrmila a nevypadá už jako dvojče Allegry Versace.

Související články

Další články