Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Trapas v Londýně: Bučkovou a jejího milence Malinu vyvedli v Anglii z prestižní akce! Oba byli úplně namol!

Teda z tebe to táhne, Jakube!

Bývalá guru českých anorektiček Eliška Bučková (23) se několik let tvářila jako světice, která zná jen televizní kanál Noe TV. Ale po tom, co se seznámila s milionářským synkem Jakubem Malinou (26) a přičichla k zábavě zlaté mládeže, se v ní probudil dlouho skrývaný ďáblík.

Slavný pár pozval jeden módní gigant na přehlídku své nové kolekce, která se konala ve Velké Británii. To ale manažeři určitě nečekali, že Eliška s Jakubem výlet pojmou jako jednu velkou pařbu. Už v letadle si oba notně přihýbali ze skleniček s vínem a za hodinu a půl, když stroj přistál na letišti, se oba vypotáceli namol opilí. „Ten Jakub mě úplně zničí,“ zaječela podle jedné reportérky televizního magazínu Eliška na celé kolo.

Večer na přehlídce už oba sotva pletli nohama a v jednu chvíli se Malina dokonce svalil před zraky novinářů na zem. „Pořád se po sobě plazili, a to, že mají solidně naváto, se vedení značky vůbec nelíbilo. Raději oba nechali vyvést ven,“ dodala reportérka.

Pár se nedávno vrátil z Mexika a vypadá to, že se Eliška na dovolené i trochu vykrmila a nevypadá už jako dvojče Allegry Versace.

Mohlo by vás zajímat

Další články