Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Trapas Rytmuse na svatbě: Jsem ochoten pro tebe zemřít, ale musím to ČÍST Z PAPÍRU

Zdroj: Instagram
+ Dalších 137 fotografií
To se nepovedlo
Texty plné vulgarit si pamatuje, ale s novomanželským slibem to nezvládl. Rytmus (42) vyznával Jasmině Alagič (29) před oltářem city, všechno ale četl z papíru. Včetně věty, že za ni rád položí život!

Na pořádný trapas si zadělal Rytmus (42) na vlastní svatbě. Jak je u něho zvykem, sobotní veselka s Jasminou Alagič (29) se neobešla bez luxusu. Veškerou pompéznost však pokazil příšerně okatý detail.

Novomanželský slib totiž musel přečíst z papíru. Těžko říct, jestli si své vyznání nedokázal zapamatovat, anebo se jen bál přeřeknutí. Z fotky, kterou si vystavil na Instagramu, je ale zřejmé, že z něj přinejmenším v jedné chvíli četl.

„Jsem ochotný pro tebe zemřít, navěky v mém srdci a krvi,“ četl Jasmině její teď už manžel. Tak silná slova by přitom měl říkat od srdce, nikoliv je přeříkávat z papíru.

A myslí si to i většina lidí. Podle mnohých kritiků je Rytmus pokrytec, rád totiž ostatní ztrapňuje. Teď ale udělal kardinální botu, měl by ji přiznat a posypat si popel na hlavu. Jen tak dokáže, že je chlap, nikoliv srab!

Související články

Další články