Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

TRAPAS roku: Meghan Markle ukázala NĚCO, za co ji královna klepne přes prsty

+ Dalších 38 fotografií
Odhaleno
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) jsou už třetím týdnem v Austrálii. Tamní obyvatelé si je okamžitě zamilovali a jásají pokaždé, když je spatří. Kdo ale důvod k radosti nemá, je královna Alžběta II. (92). Vévodkyni ze Sussexu se totiž už poněkolikáté povedlo porušit protokol!

Sekýrovala za to lady DianuKate Middleton, teď zřejmě řada přijde i na Meghan Markle. Přísnému oku královny Alžběty určitě neuniklo, co vévodkyně ze Sussexu ukázala v Austrálii!

O Meghan se stará tým profesionálních stylistů. Oblékla šaty značky Self Portrait za přibližně 10 tisíc korun. Manželka prince Harryho pravidelně ukazuje, že nepotřebuje luxusní modely. Tentokrát se však nevyvarovala velkého módního přešlapu.

Cesta Harryho a Meghan po Austrálii

Z šatů jí totiž visela cedulka, kterou zapomněla odstranit. A jelikož královský protokol dbá na to, aby členové vladařského rodu za každých okolností vypadali důstojně, Meghan nepochybně nemine pokárání od královny. Své o tom ví vévodkyně Kate, která dostávala přednášky za nedopatřením odhalené spodní prádlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články