Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Trapas roku? Člen kapely One Direction se skoro počůral během rozhovoru

Trapas roku? Člen kapely One Direction se skoro počůral během rozhovoru
Zdroj: Profimedia.cz

„Nejtrapnější moment mého života!“ Takto komentuje Niall Horan, výrazný člen kapely One Direction, událost, která se mu přihodila během nedávného interview v britské talkshow Jonathana Rosse.

Dvacetiletý mladík se totiž musel během natáčení této velmi sledované show dovolit na toaletu. Ačkoliv se podle svých slov cítil velmi trapně, bolest, která svírala v té době jeho močový měchýř, se prý nedala vydržet.

Překvapením pro přítomné nebylo ani to, že se teenagerská hvězda skoro počůrala, ale spíše fakt, že nebyla na toaletu puštěna! Hostitel Jonathan Ross mu vysvětlil, že interview končí za malý okamžik a že jej nyní opravdu nemůže pustit. Niall se tímto okamžikem hned pochlubil na svém Twitter účtu a sám jej označil za nejtrapnější věc, co se mu kdy v životě stala. Nedivíme se, takhle se nechat ponížit před celým světem, to se vám nestává každý den.

Bohužel nevíme, jestli jde v Niallově případě o pouhou náhodu či mladík trpí inkontinencí. Záznam pořadu ani fotografie z natáčení neprozrazují žádné nepatřičné fleky v rozkroku mladičkého zpěváka. Hostem v show byla také nejznámější moderátorka světa Oprah Winfrey. Ta ihned vzniklou situaci okomentovala slovy, že stát se podobná věc v její americké show, Nialla by na záchod určitě pustila. Holt v Británii to funguje jinak.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy