Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Trapas při nevěře: Terezu načapal přítel, jak vrká s jiným. Tuhle hloupou zprávu mu poslala

Jó, holčičko, z toho se už nevykroutíš!
Lhát a podvádět se nemá. Když už se ale k něčemu takovému musíte snížit, dělejte to alespoň pořádně a chytře. Ne jako slečna z smsky, která se nechala nachytat přímo při činu.

Tohle si slečna Tereza za rámeček asi nedá. Nejenže lhala o tom, co dělá, stěžovala si, jak je chudinka unavená, ale ještě se očividně nechala usvědčit z nevěry. A nenachytal ji při ní nikdo jiný než zrovna její přítel. Myslela si, že v hospodě se mezi hosty ztratí, ale chyba lávky.

Nechceme vás navádět k nevěře a ještě vám třeba radit, jak na ni, ale když už na to dojde, nechoďte se svým novým objevem do stejné hospody, kam pravidelně chodí váš oficiální partner. To může fakt napadnout jen idiota. Raději se někam ukliďte a eliminujte tak možnost nachytání in flagranti. Jinak to může dopadnout stejně jako v smsce.

Stalo se vám někdy něco podobného, ať už z jedné, nebo z druhé strany? Jsme strašně zvědaví, tak nám dejte vědět. Stejně tak nám posílejte své vlastní vtipné sms konverzace na redakce@extra.cz!

Ty nejlepší z nich zveřejníme.

Mohlo by vás zajímat

Další články