Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

TRAPAS NA POHŘBU ŠPINAROVÉ: Karel Gott s Ivankou NEPOSLALI ANI VĚNEC!

+ Dalších 33 fotografií
Na pohřbu Věry Špinarové se ukázaly skutečné charaktery mnoha lidí. Taková Marie Rottrová například přerušila dovolenou v Mexiku a letěla do Ostravy dát poslední sbohem pěvecké kolegyni. Někteří ale ani neposlali věnec. Třeba takový Karel Gott, který rychle přispěchal s podivným vysvětlením.

Je pravda, že cestovat do 380 kilometrů vzdálené Ostravy se z Prahy moc celebritám nechtělo. Ze známých tváří dorazil Lešek Semelka, Heidi Janků či Jarek Nohavica. Taková Marie Rottrová dokonce přerušila dovolenou v Mexiku a letěla do Ostravy dát poslední sbohem pěvecké kolegyni.

Petra Janů ani Lucie Bílá také cestu do Ostravy nepodnikly Petra Janů oznámila, že jede na dovolenou na Kubu, a nechala poslat alespoň věnec.

Ještě dále zašel Karel Gott. Že se mu v 77 letech na pohřeb nebude chtít, je pochopitelné. Ale věnec poslat mohl. Nebo třeba kondolenci na sociálních sítích... Ale vůbec nic! Karel Gott dělal, jako že ani neví, že Špinarová navždy odešla

Až teprve, když se ho začali ptát novináři, zda mu to nepřijde hloupé, přispěchal se zajímavým vysvětlením. "Odchod Věry Špinarové mě velmi zasáhl, byla to výjimečná zpěvačka, tygřice z Ostravy, která měla v sobě něco, co žádná škola nenaučí. Že jsem se neúčastnil pohřbu, neznamená, že jsem k ní neměl žádný vztah. Právě naopak. Přiznám se ale, že nerad chodím na pohřební loučení s lidmi, na které si chci uchovat jen hezké vzpomínky, ne ty smuteční," sdělil Gott Blesku. Mistře, věnec to ale chtělo...

Související články

Další články