Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Trapas na olympiádě: Rusové chtěli červené dresy. Nabídli ubohý úplatek a Češi se jim vysmáli!

Rusové nabízeli úplatek za červené dresy. Češi se jim vysmáli!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Zraky všech hokejových fanoušků se upínají k pátečnímu ránu, kdy se česká reprezentace utká s hokejisty z Ruska. Ti tak urputně toužili po červených dresech, o které si jako první řekli Češi, že vedení našeho týmu nabídli úplatek. Ten byl však tak směšně nízký, že si spíš způsobili pořádnou ostudu!

Ačkoliv by neměli Rusové na olympiádě v Pchjongčchangu kvůli dopingu co dělat, pod vlajkou s kruhy jim to nakonec bylo umožněno. Už zítra ráno se Češi střetnou s ruskými hokejisty. A ti si zvládli způsobit ostudu už den před samotným zápasem!

Rusové toužili po červených dresech, a tak se snažili Čechy uplatit. Jenomže! „Právo prvního výběru měli Češi, a tak (Rusové) nabídli ‚úplatek‚‘ 100 eur. Manažer Černý jen řekl: ‚To už je u vás velká krize.‘ V červených budou Češi,“ napsal na Twitter novinář Robert Sára.

Takže kromě zítřejší prohry se Rusové před světem ztrapnili už dnes ráno. Pro zemi Vladimira Putina tohle zatím nejsou úspěšné olympijské hry. Zítra se to snad jedině potvrdí!

Související články

Další články