Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trapas: Monika Marešová ostře zaútočila na Pavláska, sklidila pěkný výsměch

Monika dělá, jako by nevěděla, že o komikově osudu v soutěži
rozhodují hlasující.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Manželka Leoše Mareše a zároveň matka jeho dvou synů, se kterou ale dlouhodobě nežije, zaútočila ostře na Lukáše Pavláska. Čeho tím chtěla dosáhnout, ví bůh, každopádně sklidila spíše výsměch.

„StarDance a Pavlásek?! Ubohost největší!!!!!“ napsala Monika Marešová po skončení včerejšího, devátého kola. Čím víc vykřičníků, tím větší vážnost její postřeh pravděpodobně má, ale to je vedlejší. Komentující totiž Monice začali nakládat co proto.

„Dneska Pavláska pochválila i porota, v tanci měl i taneční prvky a nakonec o tom, kdo postupuje, naštěstí nerozhoduje nějaká Marešová…,“ vzkázal Monice pán v diskuzi. Tím to ale neskončilo.

„Je to stejné, jako když Leoš ‚zpíval‘. Bylo to hrozný, ale lidi to bavilo. Takže nechápu ta negativa obzvláště ve Vašem případě…,“ uhodila hřebíček na hlavičku paní Radka.

„Co Vám udělal? On za to přece nemůže, že mu lidi posílají hlasy. A jak řekl pan Eben, nezapomeňte, že první v názvu je Star, pak až Dance, něco na tom bude,“ upozorňuje na to, že se nejedná o profesionální taneční soutěž, paní Klára.

Sečteno, podtrženo, Lukáš Pavlásek lidi baví, posílají mu hlasy a jde především o amatérskou taneční soutěž, ve které celebrita tančí, jak nejlépe umí, s profesionálním tanečníkem. Tyto hysterické výkřiky směrem ke komikovi absolutně nejsou nutné. Monika si potřebovala ulevit, možná zastat se svého ex, každopádně tak nebo tak ze sebe udělala spíše trubku.

Související články

Další články