Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (22) se dočkala jednoho z největších ponížení, co se mladé dívce jen může v životě přihodit!

Falešná svatba, falešný obřad a teď už i falešné nošení snubního prstenu. Jistě, Andrea se zaprodala a se svým přítelem Martin Švachem a v Thajsku uspořádali jednu z největších estrád falešnosti vůbec… Dříve rozhádaný pár dal zpět dohromady balík peněz. Nikdo si nikoho nevzal, ale i přesto dvojice podstoupila několik svatebních obřadů. Včetně toho katolického!

Nějaký ten čas od falešné svatby již utekl a nastal čas vrátit zapůjčený snubní prsten. Pro Andreu to prý neznamená zrušení zasnoubení. I když by o tom možná měla popřemýšlet… Protože vracet jakýkoliv prsten z lásky je víc než ubohé!

Nyní musí Andrea prsten definitivně vrátit, neboť její přítel jí ho neráčí koupit.

„Dnes nadešel den, kdy se musím definitivně rozloučit se svojí thajskou "svatbou“ a odevzdat svůj svatební klenot. Taky proto jsem si s ním vychutnávala poslední doušky. Jen těžko se mi ho vracelo, jelikož to byl prstýnek vyrobený přímo na míru, všechny detaily jsme nejprve zachytili na papír a až následně ho poslali do své dílny," dojemně o svém prstýnku Andrea hovoří. To je tak smutně ponižující. Raději si, holka, najdi jiného ženicha…