Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Trapas: Miley Cyrus si pro cenu MTV přišla skoro nahá a s jointem v ruce

Páni, tak to už jsi asi velká holka, co?

Apelujeme na rodiče Miley Cyrus, aby ji zavřeli do dětského pokojíčku a znova jí vysvětlili, jak se má slušně vychovaná dívka na veřejnosti chovat.

Známá pseudorebelka už neví, čím by tak veřejnost ještě mohla šokovat. Miley slyšela, že je v Amsterodamu, kde se konalo předávání evropských cen MTV, pořád ještě v kurzu hulení všeho druhu. Tak se svlékla do negližé a pro svou cenu za nejlepší videoklip si to přištrádovala s jointem mezi rty.

Tak či tak, je to trapásek. Rádoby hipster gesto, výkřik do ticha, zoufalost. Prostě Miley, no. Bieber, Gaga, Cyrus. Už měsíce se v redakci nemůžeme dohodnout, kdo z nich představuje hlubší dno.

Dvacetiletá popová hvězda si odnesla ocenění za videoklip k singlu Wrecking Ball. Cenu za nejlepší zpěvačku převzala Katy Perry. Nejlepší zpěvák je prý Justin Bieber, jak překvapivé, nejlepší kapelou se stala One Direction a zpěvák Harry Styles dostal ocenění za Best Look. Nuda.

Mohlo by vás zajímat

Další články