Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Trapas Karlose Vémoly: V luxusní restauraci zápasil s hůlkami, na sushi si musel vzít vidličku

Karlos Vémola se postaral o trapas. Na sushi vytasil kovovou vidličku
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 16 fotografií
Trapas

Zápasník Karlos Vémola a jeho drahá polovička modelka Lela Vémola v pondělí navštívili asijskou restauraci, která otevírala nové místo v centru Prahy, a na akci byla i redakce eXtra.cz. Ačkoli si bijec dokáže poradit s celou řadou věcí od divokých šelem až po drsné soupeře, paradoxně nezvládl popasovat se se sushi, které nabíral vidličkou. Dopustil se tak menšího faux pas, protože v asijské kultuře je něco takového nepřípustné.

Karlos Vémola se v pondělí večer postaral o menší společenský trapas. Když usedl se svou manželkou Lelou Vémolou ke stolu a postupně ochutnávali sushi, český bijec sáhl místo hůlek po kovové vidličce. To je přitom v asijské kultuře naprosto vyloučené.


Konzumace sushi má pravidla

Podle webu kulturio.cz je používání vidličky na sushi spojené s mnoha omezeními a pravidly. Nejenže jde o porušení tradice a rituálu, ale souvisí to také s hygienou. Proto se doporučuje jíst sushi převážně hůlkami či holýma rukama. Jinak produkt ztrácí na chuti.

Jak se ale zdá, tohle českého MMA bijce vůbec netrápilo. Pohodlně vytasil kovový předmět, jímž si nabodl kousek sushi a ještě si jej přidržel rukou, jak se podařilo zachytit redakci eXtra.cz. Chuťový zážitek si podle výrazu nijak nezkazil.

Doporučené video: Karlos s Lelou na Oktagonu.

Manželé se spolu ve společnosti objevují jen málokdy. Většinou jde o akce spojené spíše s bojovými sporty. Nicméně nyní se uvedli jako kmotři nové prodejny Asian Fusion na Václavském náměstí. Celý večer patřil jen jim a téměř se od sebe neodtrhli. Dvojice působila jako z reklamy na štěstí.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy