Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Trapas hlavní hvězdy filmu Lucie Vondráčkové: Do kina přišla jen hrstka unuděných lidí!

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
špatná herečka?
Premiéra filmu Beyond Her Lens (Mimo objektiv), kde hraje hlavní roli Lucie Vondráčková (38), rozhodně nedopadla tak, jak by si zpěvačka představovala. Samotná Lucie se nemohla premiéry zúčastnit kvůli nekonečným tahanicím ohledně rozvodu s Tomášem Plekancem (36).

Lucie Vondráčková (38) v současné době určitě neprožívá jedno ze svých lepších období života. Právě naopak. Kvůli ustavičným rozvodovým tahanicím s Tomášem Plekancem si dělá všechno těžší. V současné době nemůže z Kanady pryč, protože synům byly odebrány pasy.

Kvůli tomu se také nemohla zúčasnit premiéry filmu Beyond Her Lens (Mimo objektiv), kde hraje hlavní roli. Na druhou stranu to je možná dobře. Sál, kde se film promítal, zel prázdnotou a přišla se na něj podívat jen hrstka unuděných lidí.

Něco takového by Lucie určitě vidět nechtěla. „Snímek jsme natočili s Terezou Hirsch loni v srpnu, ale já teď do Česka ani nemůžu, protože jsem byla obviněna svým mužem a synům sebrali pasy, takže i kdybych chtěla, nemůžu přiletět. Čekám, až bude další soud a všechno nám dají zpátky,“ řekla pro Top Star Vondráčková.

Otázkou zůstává, proč přišlo do kina tak málo lidí. Lucie se už jednou setkala s pořádným neúspěchem, a to ve snímku The Perfect Kiss, který byl naprostým propadákem. Že by byla opravdu tak špatná herečka?

Související články

Další články