Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Trapas přítelkyně Marka Adamczyka na StarDance: Eva Samková přišla v ustřiženém saku

Trapas přítelkyně Marka Adamczyka na StarDance: Eva Samková přišla v ustřiženém saku
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
oblečení
Herec Marek Adamczyk po delší době vyvedl do společnosti svou přítelkyni, čerstvou mistryně světa ve snowboardcrossu Evu Samkovou.. Konkrétně se ukázali během přenosu taneční show StarDance. Hvězdný pár je stále zamilovaný, což bylo i během televizního vysílání vidět... Excentrická divoška Samková na sebe strhla pozornost, když oblékla na druhé finále patrně jedno ze sak svého přítele, jehož dolní polovinu ustřihla ledabyle nůžkami. Na detailním snímku je vidět, jak z něj ještě visí nitě.

Když nevíte, co si na sebe obléknout do společnosti, řešením je partnerovo sako. A když vám zrovna nepadne, protože je delší, nemusíte si lámat hlavu. Stačí vzít do ruky nůžky a vše je vyřešeno. Zřejmě podobný postup zvolila úspěšná sportovkyně Eva Samková, kterou do společnosti vyvedl její přítel Marek Adamczyk Ruku v ruce přišli na přenos taneční show StarDance

Už v minulosti se Samková netajila tím, že tanec miluje A že by si chtěla vyzkoušet tancování před kamerou. Její sen se jí před lety splnil, když společně s tanečníkem Janem Onderem, který v jedné z řad StarDance tančil s Taťánou Kuchařovou, zatančila na vyhlašování ankety Sportovec roku jive! Usměvavá Samková kdysi válela streetdance, a tak pro ni skotačení na parketu tehdy rozhodně nebylo cizí.

Marek Adamczyk se za svou přítelkyni rozhodně stydět nemusí, Eva je nádherná žena, která ve sportovním světě sklízí jeden úspěch za druhým. Když ale společně s ním přišla na akci v ustřiženém saku, ze kterého trčely nitě, nebylo to zkrátka ono. Vedle elegantního Adamczyka působila jako pěst na oko.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy