Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Trapas Emmy Smetany: Dělala si reklamu na koncertě Mariky Gombitové!

Trapas Emmy Smetany: Dělala si reklamu na koncertě Mariky Gombitové!
Zdroj: Facebook
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Zpěvačka Marika Gombitová v sobotu koncertovala ve vyprodané Tipsport areně v pražských Holešovicích. Byl to její jediný koncert v tomto roce a vybrala si právě Prahu, kam se sjeli fanoušci z celé republiky i Slovenska. Zájem byl takový, že v přilehlém okolí kolabovala doprava a desítky lidí vyskakovaly z aut, aby koncert stihly. Marika měla koncert rozdělený na dvě části – v té první zpívali mladí talentovaní zpěváci její písně, ovšem bez ní. V druhé části konečně vystoupila před diváky ona sama.

Mezi hosty, kteří měli tu čest zazpívat na jejím Vánočním snu byla Celeste Buckingham (22), Sabina Křováková, Emma Drobná, Tereza Kerndlová (31), Adam Ďurica, Martin Chodúr, Adam Mišík, Ladislav Bubnár i Emma Smetana (29).

Emma Smetana se hned na začátku vystoupení omluvila s tím, že ji potrápila nemoc a ona nebude moct zazpívat píseň tak, jak by chtěla. Naštěstí za sebou měla zdatné vokalistky. I když se Emma snažila ze všech sil, některé hlásky z ní zkrátka nevyšly. Až bylo všem Emmy opravdu líto. Tedy dokud si před Maričinými fanoušky neudělala reklamu na svou vlastní charitativní akci. Jasně, je před Vánoci, je to na dobrou věc, ale v tento večer se to opravdu nehodilo a vyznělo to hodně rozpačitě.

Na akci se ještě tak úplně nehodil moderátor Saša Hemala, který koncert uváděl spíše jako sportovní přenos než dojemný vánoční koncert.

V druhé části nastoupila Marika a hned při první písni ji zradila technika. Kapelu i zpěvačku vypnuli ve druhé třetině první písně a rozpaky zakryli fanoušci, kteří své oblíbené zpěvačce hned zatleskali ve stoje.

Zbytek koncertu už probíhal bez problémů a fanoušci nosili Marice na pódium jednu kytici za druhou, dokud okolo sebe neměla téměř hradbu květů.

Byl to opravdu slavnostní a emotivní večer a snad Marice ukázal, jak moc fanouškům chybí a ona bude konečně koncertovat častěji.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy