Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Trapas dcery Michala Davida: Odhalený rozkrok! Zradily ji příliš těsné punčošky

+ Dalších 7 fotografií
A sakra!
Když se podaří, co se dařit má? Kouzelná větička z hitu Michala Davida (58) na jeho dceru Kláru (29) zjevně neplatí. Na premiéře divadelní hry Jak se dělá muzikál ji zradily příliš těsné punčošky a díra se jí udělala přímo mezi nohama. A nezachránil to ani pásek od Gucciho za 20 tisíc!

Špatný vkus na módu mají očividně v rodině. Ani dcera Michala Davida (58) Klára (29) by se svým šatníkem před protřelými stylisty neobstála. Ve středu se jí navíc stala nehoda, kterou způsobil právě nešťastný výběr oblečení!

Na premiéru revue Jak se dělá muzikál v karlínském hudebním divadle přišla v příliš těsných punčoškách. Zrada přišla záhy a nevzhledná díra se jí vytvořila přímo mezi nohama!

Nebylo záchrany, přesto se Klára snažila trapas zažehnat. Před díru si dala kabelku od Gucciho za 38 tisíc a snažila se s ní příliš nehýbat. Pozorným fotografům ale módní faux-pas stejně neuniklo. Zachránit to pak už nedokázal ani pásek stejné značky, jenž Kláru vyšel na 20 tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články