Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

TRAPAS! Českou Miss opouští další naivní ovečka! Co se stalo tentokrát?

Zdroj: Česká Miss Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Soutěž Česká Miss se pomalu ale jistě rozpadá. Nejdříve z ní jako první odstoupila Nikol Švantnerová coby jedna z mentorek, pak ji následovala Simona Krainová (44), Aneta Vignerová a následně začaly odstupovat i samotné finalistky. Proč odstoupila další z adeptek na Českou Miss 2017?

Minulý rok byl pro soutěž Česká Miss plný změn, nového vedení se ujal jistý podnikatel Martin Ditmar se svojí partnerkou Evou Čerešňákovou Oba tehdy tvrdili (a tvrdí dodnes), že soutěž představí v naprosto jiném světle, jenže bohužel nepočítali s tím, že převzít tak velkou soutěž s takovou historií nebude jen tak nějaká procházka růžovým sadem.

Neshody s mentorkami, podivné castingy (bikini v ledovém metru), a nakonec nedodržení dohod i s hlavní tváří Simonou Krainovou některé z dívek tak vyděsily, že raději začaly samy odcházet.

,,Změnil se úplně koncept soutěže, měla jsem slíbený přenos v televizi, který není. Takže kvůli změnám podmínek jsem odstoupila." vysvětlovala svůj konec s Českou Miss Krainová.

Z finálové šestnáctky už odešla Kristýna Hlaváčková, Mirka Pikotová a Tamara Vaňousová, a teď se k nim nově přidala i Michaela Nedomová.

Poslední odstupující finalistka se rozhodla odejít z pracovních důvodů. Dostala prý nabídku stát se reportérkou v jedné televizi a ta si nepřeje, aby dál v soutěži pokračovala… Zbude v České Miss na finálový večer vůbec ještě někdo

Související články

Další články