Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Trapák Rytmus teď křičí do vzduchoprázdna: Místo protiútoku vyrazila Dara Rolins na dámskou jízdu!

Dara Rolins na Rytmuse kašle!
+ Dalších 94 fotografií
Na za minutu dvanáct se posunula ručička trpělivosti fanoušků Rytmuse (41), kterému láska k Jasmině Alagič (29) vlezla na mozek natolik, že s ní doslova zasypává své sociální sítě. To Daře Rolins (45), která si zprvu mírně posteskla, přeskočila za dvanáctou už dávno. Místo toho, aby zahájila protiútok, raději pláchla na dámskou jízdu do Itálie!

Rytmus a Jasmina Alagič se pomalu, ale jistě stávají přinejmenším pro uživatele Instagramu synonymem pro noční můry. Tahle dvojka totiž sype na sociální síť tolik společných fotek, že i po vylepení na zdi Pražského hradu by jich ještě stovky zbyly.

Kromě fanoušků, kterým už zamilované snímky skutečně lezou krkem, se stala obětním beránkem slovenského rappera i jeho bývalka Dara Rolins. Do té se mezi řádky neustále strefoval a skoro to vypadalo, že s ní celých sedm společných let jenom protrpěl.

Půvabná Dara si sice zprvu posteskla, ale nakonec potvrdila svou pozici silné ženy a Rytmuse totálně ignoruje. Kromě toho, že se spekuluje o novém objevu, pláchla Rolins na dámskou jízdu do italského Toskánska. I přes vztahové peripetie si léto užívá naplno!

Když už se začínají ozývat i věrní příznivci, třeba Rytmusovi konečně dojde, že přišel čas dát si pohov!

Mohlo by vás zajímat

Další články